Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

PHP + JavaScript vývojář

Jste to vy? Pak právě vás hledáme!

Hlavní body této pozice

100% znalost systému WordPress nutností

Práce z domova či kanceláře

Práce na DPP/HPP či OSVČ

Nástup dle dohody/ihned

Zvládáte vývoj, zejména v PHP a JavaScriptu? Víte, jak přesně funguje WordPress, jakou strukturu má jeho databáze a jak s ní efektivně komunikovat? Máte zkušenosti s tvorbou WordPress šablon a pluginů? Skvěle, pak hledáme přesně vás!

Na Finex.cz pomáháme lidem dělat správná finanční rozhodnutí. Díky již zavedené značce a několika letem v oboru spolupracujeme s největšími hráči na polí financí v Evropě.

Využíváme k tomu vlastní WordPress šablonu a pluginy, desítky různých knihoven a napojujeme se na tucet API endpointů.

Protože naši stávající vývojáři na všechnu práci už sami nestačí, hledáme jim nového kolegu či kolegyni na full-time i part-time. Jste to vy? A proč zrovna Finex.cz? Čtěte níže.

Jaká bude vaše náplň práce?

  • Tvorba nových funkcí a nástrojů, které budou chtít využívat stovky tisíc našich čtenářů
  • Napojení na nejrůznější API ze světa financí, správa, analýza a využívání dat z nich získaných
  • Občasná úprava kódu nasazeného v produkci, když je potřeba něco vyladit či opravit
  • Zlepšování a zrychlování celého portálu tak, aby se líbil nejen vyhledávačům, ale hlavně našim čtenářům a uživatelům

Co získáte?

  • Kompetitivní finanční ohodnocení adekvátní k vašim zkušenostem
  • Možnost podílet se na neustále rostoucím projektu fungujícím už od roku 2014
  • Do současné architektury a fungování webu vás naši stávající vývojáři uvedou a v případě otázek budou vždy k ruce
  • Stanete se součástí týmu Finex.cz, který vám může předat spoustu zkušeností a cenného know-how z oblasti financí, investic a online marketingu
  • Rozšíříte si povědomí o fungování finančního trhu
  • Případné pracovní místo v kanceláři na lokaci dle domluvy
  • …a další benefity, jako třeba kopce vaší oblíbené kávy, čaje nebo whisky

Proč právě Finex.cz?

  • Dlouhodobě rosteme a posouváme sebe i tento projekt stále dopředu
  • Práce budete mít vždy dostatek, s nápady na nové funkce přicházíme téměř denně
  • Podporujeme vzájemnou zpětnou vazbu a snahu řešit problémy
  • Váš názor a nové nápady či alternativní řešení problémů jsou vždy vítány
  • Budeme společně růst a budovat ten nejlepší finanční portál na světě s potenciálním zásahem milionů čtenářů měsíčně

Jak jsme si vás vysnili?

  • Máte několikaleté zkušenosti s vývojem WordPress šablon či pluginů
  • Znáte Git, aktivně ho využíváte a práce v týmu vám nedělá problém
  • Nebudete se zlobit, když vám polovinu úkolů několikrát vrátíme, protože by se výsledek vyhledavačům nebo našim uživatelům dostatečně nelíbil. Váš čas ale samozřejmě zaplatíme
  • Jste časově flexibilní a máte možnost pracovat aspoň 3-4 hodiny denně
  • Nebude pro vás problém se jednou za čas setkat i osobně – Praha či Královehradecký kraj výhodou

S čím se u nás setkáte

  • Na frontendu máme SAAS, JavaScript bundlujeme přes Webpack, o knihovny se stará NPM a build nám automaticky spouští Gulp
  • Na backendu webu vás čeká PHP 8.0, MariaDB a templating přes Timber/Twig
  • Pro API používáme PHP 8.1, Slim Framework s Doctrine a TimescaleDB, monitoring řešíme přes Grafanu.
  • Composer využíváme jak pro načítání knihoven, tak pro autoloading tříd.
  • O kontrolu kvality kódu pushovaného do GITu se nám stará PHPCS a Eslint, o spouštění kontroly a samotný build balíčků se pak stará CircleCI.
  • Pro lokální vývojové prostředí jak webu, tak API a produkční prostředí API využíváme Docker.
  • Samozřejmě, že ne vše musíte zvládat hned od první minuty. S tím počítáme a budeme se snažit přizpůsobit i vašim zkušenostem a představám,

Zaujala vás tato nabídka a máte zájem s námi spolupracovat?

Ať je vaše vzdělání nebo věk jakýkoliv, nám na tom nesejde. Důležité je to, co umíte.

V případě zájmu není nic jednoduššího, než se nám ozvat prostřednictvím formuláře níže.

Těšíme se na vaši zprávu a případnou spolupráci!

1. Let us know

2. Obratem vás kontaktujeme s bližšími informacemi

3. Setkáme se a promluvíme si o vzájemných představách

4. Pokud se shodneme, připravíme vám smlouvu k podpisu a můžeme začít!

S kým se potkáte

Vojtěch Machek

Zakladatel Finex.cz

První Vojtěch z velké míry řeší vývoj a směřování portálu. Vymýšlí nové funkce a vychytávky, které čtenářům pomohou s orientací nejen na tomto webu, ale také ve světě financí. Společně budete v téměř dennodenním kontaktu a budete řešit případné problémy, které práce s WordPressem přinese.

Ing. Vojtěch Sajdl

Programátor

Druhý Vojtěch je tím, kdo nakódoval a rozpohyboval většinu webu, na kterém se právě nacházíte. Zná proto naprosto přesně každou funkci, požadavek a podmínku, na kterých vše stojí a padá. Jako kolega vám také bude k ruce, když si s něčím nebudete jisti.

Chci se stát PHP + JavaScript vývojář

    Vyplňte prosím *
    Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas se zásadami zpracování zpracováních údajů.

    Přidejte se do týmu Finex.cz

    Finex roste stejně rychle jako svět financí a investic. Pokud je to i vaše srdcové téma, bude nám spolu dobře.

    Zjistit více

    Inzerce na Finex.cz

    Pokud máte skvělý produkt, my máme na oplátku skvělé publikum naladěné na vaši vlnu. Pojďme společně něco vymyslet.