Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Grafik, UX/UI designer a analytik CX

Jste to vy? Pak právě vás hledáme!

Hlavní body této pozice

Práce z kanceláře i z domova

Lokalita: Lázně Bělohrad

Práce na plný úvazek

Nástup dle dohody/ihned

Pro dynamický tým stojící za několika webovými portály hledáme novou posilu na pozici Grafik, UX/UI designer a analytik.

Jaká bude vaše náplň práce?

  • Navrhování a inovace stávajícího designu: Budete udržovat a stále zlepšovat UX a UI našeho webu a jeho design systém. Návrh a design nových typů stránek, elementů, funkcí a marketingových materiálů bude vaším denním chlebem.
  • Tvorba a zodpovědnost za brand identitu: Chceme zajistit konzistentní prezentaci naší značky.
  • Testování a optimalizace: Je potřeba také provádět a vyhodnocovat A/B testování jednotlivých grafických elementů či rozvržení pro zlepšení uživatelské přívětivosti a konverzního poměru.
  • Uživatelské testování: Chceme více poznat naše uživatele a jejich potřeby. Nejsme jen webová stránka, jsme platforma, která nabízí nejrůznější nástroje a funkce, ty je potřeba uživatelům přehledně nabídnout.

Co získáte?

  • Zajímavé měsíční finanční ohodnocení 30 000 Kč–40 000 Kč s možností postupného růstu.
  • Možnost podílet se na neustále rostoucím projektu fungujícím už od roku 2014, posun a zpětná vazba díky týmu zkušených on-line marketérů
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Místo v pohodové kanceláři se vším, co je k práci potřeba
  • Flexibilitu a možnost občasné práce z domova (home office)
  • Příležitosti pro kreativní a inovativní přístupy
  • Možnost účasti na vzdělávacích kurzech a školeních
  • Rozmanitá, nejednotvárná práce – podporujeme vlastní kreativitu
  • Rozšíříte si povědomí o fungování finančního trhu

Proč právě Finex.cz?

  • Dlouhodobě rosteme a posouváme sebe i tento projekt stále dopředu
  • Práce budete mít vždy dostatek, s nápady na nové funkce přicházíme téměř denně
  • Podporujeme vzájemnou zpětnou vazbu a snahu řešit problémy
  • Váš názor a nové nápady či alternativní řešení problémů jsou vždy vítány
  • Budeme společně růst a budovat ten nejlepší finanční portál na světě s potenciálním zásahem milionů čtenářů měsíčně

Jak jsme si vás vysnili?

  • Již máte zkušenosti s UX/UI designem ve webovém prostředí a udržováním design systému
  • Jste samostatní a domýšlíte kontext designu a uživatelského chování
  • Jste kreativní, inovativní a máte oči pro detail
  • Máte základní znalosti v oblasti online marketingu a digitálních trendů
  • Ovládáte designové nástroje jako Figma, AdobeXD či PhotoShop
  • Máte chuť se neustále zlepšovat a pracovat s informacemi ze studií v oblasti designu a testování

Další informace

  • Místo výkonu práce: Lázně Bělohrad (+ možnost občasné práce z domova)
  • Typ pracovního poměru: Dle dohody
  • Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou s předpokladem dlouhodobé spolupráce
  • Rozsah pracovního poměru: Práce na plný úvazek. Zakládáme si na přátelském prostředí v naší kanceláři.

Zaujala vás tato nabídka a máte zájem s námi spolupracovat?

Ať je vaše vzdělání nebo věk jakýkoliv, nám na tom nesejde. Důležité je to, co umíte.

V případě zájmu není nic jednoduššího, než se nám ozvat prostřednictvím formuláře níže.

Těšíme se na vaši zprávu a případnou spolupráci!

1. Let us know

2. Obratem vás kontaktujeme s bližšími informacemi

3. Setkáme se a promluvíme si o vzájemných představách

4. Pokud se shodneme, připravíme vám smlouvu k podpisu a můžeme začít!

S kým se potkáte

Vojtěch Machek

Zakladatel Finex.cz

Vojtěch z větší míry řeší vývoj a směřování tohoto portálu. Jedná se o člověka, se kterým budete řešit řadu svých úkolů a který vám pomůže v případě, že budete mít jakékoliv problémy.

Ondřej Bajer

S Ondrou budete v úzkém kontaktu dennodenně přímo v kanceláři. Budete společně navrhovat nové prvky, diskutovat o uživatelské přívětivosti a ladit i ty nejmenší detaily, aby naše stránky byly přehledné a použitelné.

Chci se stát Grafik, UX/UI designer a analytik CX

    Vyplňte prosím *
    Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas se zásadami zpracování zpracováních údajů.

    Přidejte se do týmu Finex.cz

    Finex roste stejně rychle jako svět financí a investic. Pokud je to i vaše srdcové téma, bude nám spolu dobře.

    Zjistit více

    Inzerce na Finex.cz

    Pokud máte skvělý produkt, my máme na oplátku skvělé publikum naladěné na vaši vlnu. Pojďme společně něco vymyslet.