Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Signály The Real Signals – 71 % úspěšnost (Ozkoušeno)

Pozor! Tento článek pojednává o poskytovateli signálů na binární opce – The Real Signals. Momentálně už však tato služba nefunguje. Teď už pouze prodávají šablonu pro program MT4, podle které signály vysílali.

therealsignals logoNěkolik z vás si vyžádalo další informace o signálech na binární opce TheRealSignals. Nedivím se, také jsem na začátku byl skeptický. Ono se to snadno řekne – kupte si signály za 2 500 Kč na měsíc a po pár výdělečných obchodech máte peníze za signály zpět.

Ale co když žádné výdělečné obchody tyto signály nevygenerují?

Toho jsem se také bál, když jsem si tyto signály poprvé kupoval. A první 3 týdny jsem vše pouze testoval na našem demo účtu. Po těchto třech týdnech jsem dospěl k závěru:

Já těmto signálům věřím, myslím si, že je dobré obchodovat podle nich na reálném účtu. Vydělám peníze.

Tak jsem se do toho tedy pustil, poslední týden z mého předplatného jsem obchodoval a světe div se: opravdu jsem vydělával. Myslím si, že podle těchto signálů může vydělávat úplně každý. Je třeba se ale řídit pravidly, které TheRealSignals mají na svých stránkách. Tyto pravidla jsou:

Pravidla obchodování s The Real Signals

 • Vykonejte všechny obchody, které vám signály ukážou
 • Každý den na obchody používejte 5 % celého vašho obchodního účtu (5% na každý obchod)
 • Pokud se dostanete na 4 prodělky v řadě, přestaňte pro tento den obchodovat.
 • Pokud budete dodržovat tyto pravidla, můžete dosáhnout následujících úspěchů, stejně jako všichni ostatní obchodníci s těmito signály.

Úspěchy TheRealSignals za poslední 3 měsíce

Květen

Celkem signálů: 125 (5 obchodů denně)
Celkem zisk: +263 % obchodního účtu
Procentuelní úspěšnost: 70.4 %

Červen

Celkem signálů: 91 (4 obchodů denně)
Celkem zisk: +170 % obchodního účtu
Procentuelní úspěšnost: 71.4 %

Červenec

Celkem signálů: 55 (3 obchody denně)
Celkem zisk: -8 % obchodního účtu
Procentuelní úspěšnost: 55.9 %

Červenec byl za posledních 12 měsíců pouze jeden ze dvou měsíců, které byly prodělečné. Signály získáte po kliknutí na text níže.

Získat signály TheRealSignals (dnes 21. 08. se slevou 20 €)

Zkušenosti mého kamaráda Martina

Martin si na účet u Stockpair nahrál $500 a po pár dnech používání signálů měl jasno – jsou skvělé! Za 5 obchodních dní byl zisk na jeho účtě 61 USD, což je 10% zhodnocení za 5 dní! Níže přikládám fotografii obchodů z jeho účtu u Stockpair.

vypis z uctu u stockpair

Obchody na účtě obchodníka Martina

Shrnutí obchodování u TheRealSignals

Já osobně poslední dobou obchoduji pouze podle těchto signálů, protože nemám čas na vlastní analýzu grafu a sezení u Meta Traderu. Nechám si pouze zaplou stránku se signály a zvukové upozornění mi jen řekne, kdy se podívat. To je dobré pro všechny, kdo jsou přes den u PC.

Martin sice obchodoval u Stockpair, já však poslední dobou obchoduji u nejlepšího brokera IQ Option.

Broker Hlavní výhoda Minimální vklad Profit V českém jazyce Recenze Založit účet
IQ Option DEMO ÚČET ZDARMA $ 10 Až 92 %* Ne Recenze Začněte obchodovat
*V případě úspěšného obchodu
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál je ohrožen.

Zkoušeli jste někdo signály také? Jaké s nimi máte zkušenosti? A jak ovlivňují vaše celkové zkušenosti s binárními opcemi? Napište mi do komentářů.

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

14 komentářů k “Signály The Real Signals – 71 % úspěšnost (Ozkoušeno)”

 1. Predplatil som si signaly na dva mesiace…pomer vyhernych a prehratych signalov po 5 dnoch je 1:1…Takze podciarknute a scitane, 2 signaly za 5 dni s uspesnostou 50%…Skratka a jasne mizerne

 2. Ahojky.Obchodování pres real signals se mi aji zamlouvá.Mám v telefonu aplikaci iq option a poradím přes něho úplně v pohodě obchodovat jak v demo tak na real účtu.Moje otázka je jestli jde si real signals stáhnout i do telefonu a plnohodnotne je využívat?Taky chodím do práce ale v případě ze by mi takový signál přišel není pro mne problém ani v práci na něj reagovat.Pokud to jde moc moc moc te prosím o napsání postupu jak tam ty signali dostat.Děkuji moc

 3. Zdravím,
  můžete mě ukázat jak takové DoPoRuČo vypadá? Prscn? Např. nějaká jedná zpráva?
  Díky ¨Robb

 4. Zdravím, přenechám za POLOVINU předplatné na 3 měsíce The real signals, (zbývá 88 dní). Koupila jsem za 220 Euro, přenechám za 110 Euro. Signály vychází, o to nejde, ale není v mojich časových možnostech sedět celý den u pc a čekat. Třeba to někdo využijete, kdo máte čas.

 5. Ahoj Štěpáne, uvažuji o RS, ale nemůžu být celý den na PC.
  Měl bys pro mě radu? (nejsem si jistý jestli by to fungovalo a jestli bych za dva dny nezruinoval mobilní data)
  Popřípadě sdílení služby s někým kdo by mě zásobil signály přes sms)

  Děkuji Ti za radu.

 6. Ja si nemůžu stěžovat. Bud signály vyjdou a nebo tam občas i je napsáno “tento obchod je rizikový tak pozor”… 100% objednávám i na další mesic

 7. Taky jsem je zkoušel, ale zrovna jsem chytnul začátek července, kdy byla opravdu malá frekvence signálů a i mizivá úspěšnost obchodů. Po týdnu jsme se dohodli s adminem,že mi pošlou zpátky peníze a druhý den jsem je měl na účtě, takže jednání ze strany Real Signals je naprosto seriozní.

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.