Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Další soutež: Zíkej indikátory BERSI 2.0 úplně ZDARMA

Strategie BERSI 2.0 je bezpochyby něco, co by si měl každý obchodník binárních opcí vyzkoušet, chce-li se naučit vydělávat peníze. Nejedná se o klasickou strategii, která díky svým indikátorům generuje signály. Tato strategie je něco víc.

Strategie nefunguje pouze tak, že po zobrazené šipce uživatel provede obchod ve směru šipky na přesně danou dobu expirace. Naopak. Šipka pouze poukáže na to, že by bylo vhodné do obchodu vstoupit. Uživatel poté na základě zkušeností a vědomostí vyhodnotí, je-li to správný nápad. K tomu mu poslouží mimo jiné i automatické zakreslení důležitých price action linií a návod jak je použít.

Po roce, kdy je strategie volně přístupná každému na internetu jsme provedli výzkum. A jaké jsou výsledky? Strategii doporučuje naprostá většina uživatelů. (Zdroj)

Jak získat BERSI 2.0 zdarma

Jsou 2 způsoby, jakým se můžete zúčastnit soutěže. Vybrat si můžete jeden z nich, ale pokud si vyberete oba, vaše šance na výhru se zvyšuje!

 

 • Způsob B:
 • Máte své vlastní webové stránky?
 • Napište o nás článek a informujte mě na emailu. (Vyhrazuji si právo nepočítat weby nově založené nebo jinak nevyhovující)

 

 • 15. 8. 2016 náhodně vybereme 3 vítěze (2 z metody A a 1 z metody B) a strategii jim pošleme na email i s přístupem do VIP Sekce.

soutez o bersi 2.0

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

4 komentáře k “Další soutež: Zíkej indikátory BERSI 2.0 úplně ZDARMA”

 1. Ahoj Štěpáne,
  Jsme s přítelkyní začátečníci a rádi bychom využili strategii Bersi 2.0.
  Je možní ji ještě získat. Koukal jsem, že připravuješ novou Bersi Sculp, ta bude k mání asi tak kdy?
  Díky Standa.

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.