soutez o bersi 2.0
Tento článek pojednává o binárních opcích, které momentálně obchodovat nelze u žádné firmy v EU. Existuje však alternativa s názvem FX Opce. Více o tom zde: Co jsou FX Opce?

Strategie BERSI 2.0 je bezpochyby něco, co by si měl každý obchodník binárních opcí vyzkoušet, chce-li se naučit vydělávat peníze. Nejedná se o klasickou strategii, která díky svým indikátorům generuje signály. Tato strategie je něco víc.

Strategie nefunguje pouze tak, že po zobrazené šipce uživatel provede obchod ve směru šipky na přesně danou dobu expirace. Naopak. Šipka pouze poukáže na to, že by bylo vhodné do obchodu vstoupit. Uživatel poté na základě zkušeností a vědomostí vyhodnotí, je-li to správný nápad. K tomu mu poslouží mimo jiné i automatické zakreslení důležitých price action linií a návod jak je použít.

Po roce, kdy je strategie volně přístupná každému na internetu jsme provedli výzkum. A jaké jsou výsledky? Strategii doporučuje naprostá většina uživatelů. (Zdroj)

Jak získat BERSI 2.0 zdarma

Jsou 2 způsoby, jakým se můžete zúčastnit soutěže. Vybrat si můžete jeden z nich, ale pokud si vyberete oba, vaše šance na výhru se zvyšuje!

 

 • Způsob B:
 • Máte své vlastní webové stránky?
 • Napište o nás článek a informujte mě na emailu. (Vyhrazuji si právo nepočítat weby nově založené nebo jinak nevyhovující)

 

 • 15. 8. 2016 náhodně vybereme 3 vítěze (2 z metody A a 1 z metody B) a strategii jim pošleme na email i s přístupem do VIP Sekce.

soutez o bersi 2.0

4 KOMENTÁŘE

 1. Ahoj Štěpáne,
  Jsme s přítelkyní začátečníci a rádi bychom využili strategii Bersi 2.0.
  Je možní ji ještě získat. Koukal jsem, že připravuješ novou Bersi Sculp, ta bude k mání asi tak kdy?
  Díky Standa.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.