Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Novinka: Zbrusu nová platforma ETX Capital + BONUS

etx capital platforma spotoption

Stará známá platforma ETX

Na brokera ETX Capital jsme v posledních měsících zapomínali, o tom sami víme. Nepřipadal nám jako moc důležitý broker, i když je důvěryhodný a plně regulovaný. Ovšem nedávno se stala velká změna.

Broker ETX Binary přešel ze staré známé platformy Spot Option na platformu novou, vlastní. A mimo to ještě změnil podmínky svého bonusu – k lepšímu pro nás obchodníky!

Nová platforma ETX Capital

Nová platforma s sebou přináší mnohá. Kromě bleskurychlých provedení obchodů a nějakých nových typů binárních opcí (více o tom dále) působí i pěkným svižným dojmem ve zlatavých barvách. No podívejte se sami, viděli jste už někde takovou platformu? 😉

etx binary platforma

ETX Binary nová platforma

Broker Hlavní výhoda Minimální vklad Profit V českém jazyce Recenze Založit účet
*V případě úspěšného obchodu
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál je ohrožen.

ETX Capital – Spread binární opce

Tento broker nenabízí pouze klasické high-low opce, ale i tzv. Spread opce. Tento typ binárních opcí, který broker ETX Binary umožňuje obchodníkovi obchodovat je výrazný tím, že opce nemají zisk 70 % a dokonce ani 85 % ale přímo 100 % a to nezávisle na času expirace, který zvolíme. Jediná nevýhoda těchto opcí je to, že jsme proti brokerovi v mírné nevýhodě. Cena totiž musí překonat hranici pár (většinou okolo 6) pipů ve směru opce (call či put), aby pro nás byla zisková a skončila ITM.

ETX Capital – No deposit bonus

etx no deposit bonusETX Capital nyní nabízí dokonce i tzv. no deposit bonus ve výši 20 €. To znamená, že každý nový obchodník, který se u brokera zaregistruje a provede kontrolní proces (více o tom zde,) obdrží bonus ve výši 20 € a s ním může obchodovat.

Na svůj první vklad může obchodník také obdržet bonus a to ve výši 25 %. To sice není závratná částka, ale na druhou stranu alespoň není třeba provádět nesmyslný wagering, což je dle mého názoru jeden z důvodů, proč někteří noví obchodníci končí s opcemi dříve, než začnou.

Broker Info Hlavní výhoda V českém jazyce Založit účet
*V případě úspěšného obchodu
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál je ohrožen.

Doporučujeme Vám založit si u této společnosti účet a využít jejich bonusu. No proč ne, když je to zdarma, nic tedy neriskujete! 🙂 Hodně štěstí, obchodníci.

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.