Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Novinka: Zákaz neregulovaných brokerů!

russian logoKonečně! První země, respektive regulátor, se postavila proti neregulovaným brokerům. Ruský národní finanční regulátor (CBR) v jednom rozhovoru sdělili, že chtějí na jejich území zablokovat stránky, které patří brokerům binárních opcí, kteří nejsou regulovaní CBR a CySECem.

Vypadá to, že se již brzy v Rusku stane s binárními opcemi to samé, co se stalo v České republice na začátku roku 2017 s online-kasíny. Pokud nějaký broker cílí na ruské obchodníky, jednoduše budou jejich stránky pro ruské občany zablokovány. Za cílení na ruské občany se považuje jakákoli reklama v rusku, ruský jazyk brokera, nebo obchodování v jejich měně – rublech.

Podle pana Sycheva může ruský úřad zablokovat jakoukoli takovou stránku a to i bez povolení od soudu. Zatím můžou blokovat pouze stránky na doménách .ru, .su a .рф, ale nevylučují, že se již brzy přidají i jiné koncovky domén.

První stránky (teletrade.ru) byly už zablokovány. Pozor ale, stránky byly zablokovány: a to bez jakéhokoli upozornění, nebo oznámení. Všimli si toho manažeři až po pár dnech když si všimli, že jim ruští obchodníci přestali obchodovat. Ovšem nejzajímavější je to, že tuto stránku zablokovali i přes to, že licenci od CBR a CySEC má a je i registrovaná u běloruského národní banky.

Myslím si, že to je skvělá zpráva pro všechny čestné brokery, protože jim zmizí veliká část (nečestné) konkurence. Také to znamená, že hodně ubyde podvodných brokerů a podvodných poskytovatelů signálů, kterých je jako hub po dešti.

Zdroj novinky: https://smnweekly.com/

Chtěli bychom vám ještě připomenout, abyste se vždy dobře rozhodli, zda k určitému brokerovi chcete investovat své peníze. Proto jsme připravili seznam doporučených brokerů a stejně tak i seznam nedoporučených brokerů, který právě rozšiřujeme. Já osobně doufám, že Rusko dlouho nebude jedinou zemí, která toto opatření zavede.

Vůbec nejlepší by bylo, kdyby neregulované brokery začala blokovat celá Evropská unie. To se sice, bohužel, asi nikdy nestane, ale bylo by to tak nejlepší.

Ozkoušený broker, kterému můžete věřit:

Broker Hlavní výhoda Minimální vklad Profit V českém jazyce Recenze Založit účet
IQ Option DEMO ÚČET ZDARMA $ 10 Až 92 %* Ne Recenze Začněte obchodovat
*V případě úspěšného obchodu
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál je ohrožen.

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.