Novinka - Stop
Tento článek pojednává o binárních opcích, které momentálně obchodovat nelze u žádné firmy v EU. Existuje však alternativa s názvem FX Opce. Více o tom zde: Co jsou FX Opce?

Konečně! První země, respektive regulátor, se postavila proti neregulovaným brokerům. Ruský národní finanční regulátor (CBR) v jednom rozhovoru sdělili, že chtějí na jejich území zablokovat stránky, které patří brokerům binárních opcí, kteří nejsou regulovaní CBR a CySECem.

Vypadá to, že se již brzy v Rusku stane s binárními opcemi to samé, co se stalo v České republice na začátku roku 2017 s online-kasíny. Pokud nějaký broker cílí na ruské obchodníky, jednoduše budou jejich stránky pro ruské občany zablokovány. Za cílení na ruské občany se považuje jakákoli reklama v rusku, ruský jazyk brokera, nebo obchodování v jejich měně – rublech.

Podle pana Sycheva může ruský úřad zablokovat jakoukoli takovou stránku a to i bez povolení od soudu. Zatím můžou blokovat pouze stránky na doménách .ru, .su a .рф, ale nevylučují, že se již brzy přidají i jiné koncovky domén.

První stránky (teletrade.ru) byly už zablokovány. Pozor ale, stránky byly zablokovány: a to bez jakéhokoli upozornění, nebo oznámení. Všimli si toho manažeři až po pár dnech když si všimli, že jim ruští obchodníci přestali obchodovat. Ovšem nejzajímavější je to, že tuto stránku zablokovali i přes to, že licenci od CBR a CySEC má a je i registrovaná u běloruského národní banky.

Myslím si, že to je skvělá zpráva pro všechny čestné brokery, protože jim zmizí veliká část (nečestné) konkurence. Také to znamená, že hodně ubyde podvodných brokerů a podvodných poskytovatelů signálů, kterých je jako hub po dešti.

Zdroj novinky: https://smnweekly.com/

Chtěli bychom vám ještě připomenout, abyste se vždy dobře rozhodli, zda k určitému brokerovi chcete investovat své peníze. Proto jsme připravili seznam doporučených brokerů a stejně tak i seznam nedoporučených brokerů, který právě rozšiřujeme. Já osobně doufám, že Rusko dlouho nebude jedinou zemí, která toto opatření zavede.

Vůbec nejlepší by bylo, kdyby neregulované brokery začala blokovat celá Evropská unie. To se sice, bohužel, asi nikdy nestane, ale bylo by to tak nejlepší.

Ozkoušený broker, kterému můžete věřit:

[bonustable num=1 orderby=’_as_rating’ sort=’desc’ version=’1′ ]

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.