Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Zajímavost: Stockpair podporuje AFVT

Francouzská vlajkaBroker stockpair se rozhodl učinit zajímavé rozhodnutí a podpořit tak dobrou věc. 1 % ze všech vkladů, které uživatelé provedou, daruje na dobročinné účely. Jmenovitě organizaci AFVT (Francouzská Asociace Pro Oběti Terorismu).

Není to žádná zpráva, bez které bychom nemohli dál obchodovat, ale podle mě je to určitě zajímavé. Stockpair tímto znovu potvrzuje svoje prvenství na trhu. Tento rok (2015) byl jak pro brokera, tak pro i nás obchodníky opravdu dobrý – a proto byl čtenáři našeho webu zvolen nejlepším brokerem roku. Teď už nám nezbývá než věřit tomu, že se stockpair udrží v čele i další rok.

Broker Hlavní výhoda Minimální vklad Profit V českém jazyce Recenze Založit účet
*V případě úspěšného obchodu
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál je ohrožen.

stockpair logo

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

1 Komentář k “Zajímavost: Stockpair podporuje AFVT”

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.