Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Vyzkoušejte si TheRealSignals v dubnu zdarma!

Pozor! Tento článek pojednává o poskytovateli signálů na binární opce – The Real Signals. Momentálně už však tato služba nefunguje. Teď už pouze prodávají šablonu pro program MT4, podle které signály vysílali.

Mnoho z vás už slyšelo o poskytovateli signálů, který si říká TheRealSignals. Jedná se o poměrně férového poskytovatele, určitě férovějšího než např. OptioNavigator nebo podobné nesmysly.

Před pár dny jsem obdržel newsletter od spoluzakladatele právě těchto signálů a myslím si, že bych vám ho měl ukázat. Je plný zajímavých informací – zde je v originální anglické verzi, níže naleznete zkrácenou českou verzi.

Dear trader,

March is coming to its end which means, that we would like to bring you a short report of what happened in the last 30 days and what you can expect in April. As you could have noticed, the number of signals was quite low. Those of you, who are following our page on Facebook probably have seen the post from Wednesday. In which we have tried to describe, what our work looks like sometimes and what situation we have to solve. If you have not seen that post yet here is the link:  https://goo.gl/vj8sri
 
There were many situations like this in March, therefore, we had to be really careful. Anyway, if you entered all the trades you should be slightly in profit or at least break even.  The second thing which we would like to inform you about via this newsletter is that we will be implementing some updates in our strategy and we decided to offer our service for free from April 1 to April 30. During this period we want to test, whether everything works properly. Therefore we would like to invite you to join us for free and to see signals come in real time.

I believe these information are useful for you and we will be looking forward to seeing you in TheRealSignals trading group.

Kind regards
Samuel Rauchfuss,
the Co-founder of TheRealSignals

Nemyslím si, že je nutné celý dopis doslovně překládat. Jednoduše shrnuto se v textu píše přibližně toto:

Drazí obchodníci,

máme za sebou březen a proto bychom chtěli shrnout co se za poslední měsíc stalo. Mohli jste si všimnout, že jsme nevyslali mnoho signálů. Pokud nás sledujte na facebooku, asi víte, jak naše signály fungují a jak signály filtrujeme (zde je příspěvek https://goo.gl/vj8sri).

Podobných situací jako ta kterou jsme zveřejnili na FB bylo v březnu spousta, což je důvod, proč jsme spoustu signálů nevyslali. Pokud jste však podle našich signálů obchodovali, mohli jste skončit s lehkým ziskem, nebo minimálně tzv. na svém. Naši strategii budeme v dubnu vylepšovat a proto bychom vás chtěli všechny pozvat, abyste si naše signály zdarma vyzkoušeli – máte na to celý měsíc duben.

S pozdravem Samuel Rauchfuss – spoluzakladatel systému therealsignals

Už jsem to říkal mnohokrát – celý systém je postavený na kvalitní práci obchodníků, kteří se signály sami obchodují. Nejedná se o podvodné schéma, stejně jako u dalších podvodných systémů.

Cením si jejich práce a díky newsletterům jako je tento je opravdu vidět, že do toho “kluci” jdou naplno a myslí to vážně.

Tímto vás všechny sám zvu, abyste si signály v dubnu zdarma vyzkoušeli před tím, než si je zakoupíte a pokud to ani neplánujete, za zkoušku nic nedáte. Nebo ano? 😉

Získejte signály na duben zdarma

PS: Máte s nimi někdo zkušenosti? Napište níže do komentářů! ↓↓↓

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

9 komentářů k “Vyzkoušejte si TheRealSignals v dubnu zdarma!”

 1. Myslím že měsíc zpátky nebyl moc dobrý. 1 max 2 signály na den. Na bilanci se můžete mrknout na stránkách.
  Ale za 80Eur bych očekával minimálně nějakou appku nebo SMS do mobilu. Kdybych mohl celý den sedět u compu a měl čekat na signál od TheRealSignals to bych musel asi vložit do talonu asi více než obvyklých 5-10USD.

 2. Ahoj Stepane, nemas nejake doporuceni na nejake dalsi poskytovatele signalu? Nasel jsem napriklad Quantum Signals nebo John Anthony (nutny vklad u 24option!), Nightowls atd. Ma vubec cenu to zkouset? Dekuji!

 3. Ahoj, mohu potvrdit pozitivni zkusenost (a fakt nekecam:)): Zaprve mi uz v pulce brezna dali pulku mesice zdarma a ted je opravdu cely duben zadarmo. Zpocatku jsem investoval treba jen jeden dolar na zkousku, dnes poprve 20 usd na GBP/JPY, coz pred chvili krasne vyslo (no, sice tesne, ale vyslo). Mam z toho radost, tak jsem se chtel podelit 🙂 Poslednich nekolik obchodu je prakticky bez chyby. Samozrejme muze prijit smolna serie, ale to asi i bez signalu. Navic clovek nemusi stale koukat na MT a neco resit, proste to zazvoni samo na PC. Jediny problem je, ze nikdy nevite kdy signal prijde. Jinak v tom newsletteru, ktery je zde zminen, nebyli skryti adresati, takze clovek muze videt, kolik maji predplatitelu. Je jich cca 300 a jestli jim kazdy plati 80 eur mesicne, tak to je slusny byznys :)))

  1. Zajímalo by mě jak? Seděl jsem u toho cca 5 dní a žádný signál mi to nehodilo i když v historii bylo napsané že tam byl. Měníš ten Timezone?

   1. To je dost zvláštní 🙁 Musíš být na jejich webu a když přijde signál, ozve se zvuk, objeví se cedulka s přesnými údaji (měnový pár, délka expirace a call/put). Většinou máš pár desítek vteřin obchod připravit. Já už jsem využil těch signálů několik a funguje to. Ale je fakt, že u toho člověk musí sedět, jinak signál propásne, to je jasné. Víš určitě, že jsi byl zrovna v době signálu u počítače?

   2. Jinak ta timezone není důležitá, pouze ti mění čas na údajích o signálu. Každopádně ale signály chodí v reálném čase, jen pokud to nemáš dobře nastavené, musíš si to odpočítat z údajů na té cedulce signálu.

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.