Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Vánoční přání

Ahoj, obchodníci.

Dnes si dáme poněkud odlehčující příspěvek. Blíží se Vánoce a já přestávám na pár dní/týdnů obchodovat. Chci si také odpočnout. 🙂

Chtěl bych Vám všem popřát krásné prožití vánočních svátků a hodně štěstí v novém roce. Doufám, že jak pro mě, tak i pro Vás všechny bude rok 2015 úspěšný a to nejen v obchodování s binárními opcemi, ale i v osobním životě.

Za tým finex.cz přeje Štěpán Petřivý a Jiří Procházka.

 

Obchodník santa :-)

Obchodník Santa 🙂

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

2 komentáře k “Vánoční přání”

  1. čau, také Vám přeji příjemné prožití vánočních svátku a mnoho úspěchů v novém roce. Doufám, že se nám bude dařit ještě lépe v novém roce.

    Za sebe, bych hrozně moc chtěl poděkovat Štěpánovi a Jirkovi, za to co pro nás dělají. Hlavně za to, že nás zásobují super informacemi a věnují nám svůj čas, děkujeme.

    😉

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.