santa na wall street

Ahoj všem obchodníkům!

Zdá se mi to jako by to bylo včera, když jsem Vám psal historicky první vánoční přání. Ale rok se s rokem sešel a už je tu konec roku 2015 . Tento rok byl mimořádné úspěšný nejen pro mě, jako obchodníka, ale i pro celou naši komunitu. Proč? Pojďme si připomenout pár úspěchů, kterých jsme spolu dosáhli.

Vytvoření strategie BERSI

Vip chat náhledStrategie BERSI byla konečně něco, co nejen mě posunulo v obchodování dopředu. Dalším krokem bylo naslouchání dalším obchodníkům a zdokonalení strategie. Vznikla nová strategie s ještě vyšší úspěšností strategie BERSI 2.0.

BERSI 2.0 VIP Sekce

Součástí nové strategie už není pouze pár indikátorů, které vám pomohou rozvinout si celkově lepší náhled na trh (dokázáno 🙂 ) Ale i přístup na stránku VIP SEKCE. A k čemu je VIP sekce? Ve VIP sekci naleznete mimo jiné i:

  • 4 videonávody a videa s živými investicemi (stále točím další :-))
  • Podrobné vysvětlení nejdůležitějších indikátorů
  • Seznam článků, které by si měl každý obchodník přečíst
  • Jakákoli pomoc ode mě na emailu
    A jako nejdůležitější věc:
  • VIP CHAT, kde si obchodníci na živo radí, kdy jaké obchody právádí a zvyšují si tak úspěšnost.

Neustálé sledování stavu brokerů

Pro naše čtenáře se neustále snažíme doporučovat brokery, kteří jsou důvěryhodní. A proto testujeme každého brokera a stane-li se něco nehezkého, vždy čtenáře upozorníme. Dokonce se u nás můžete i dočíst, které firmy jsou podvodné a není u nich dobré obchodovat – např. ProfitOnline.

Když se naopak objeví broker, který vypadá slibně, sám ho otestuji vložením peněz, provedením obchodů a testem rychlosti výplaty.

Novoroční přání

Chtěl bych vám už nyní jen popřát hodně štěstí do nového roku 2016 – věřím, že bude pro mnoho z nás profitabilní. A to nejen při pohledu na binární opce.

Díky, že jste s námi.

santa na wall street

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.