Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Novoroční přání č. 2!

Ahoj všem obchodníkům!

Zdá se mi to jako by to bylo včera, když jsem Vám psal historicky první vánoční přání. Ale rok se s rokem sešel a už je tu konec roku 2015 . Tento rok byl mimořádné úspěšný nejen pro mě, jako obchodníka, ale i pro celou naši komunitu Finex.cz. Proč? Pojďme si připomenout pár úspěchů, kterých jsme spolu dosáhli.

Vytvoření strategie BERSI

Vip chat náhledStrategie BERSI byla konečně něco, co nejen mě posunulo v obchodování dopředu. Dalším krokem bylo naslouchání dalším obchodníkům a zdokonalení strategie. Vznikla nová strategie s ještě vyšší úspěšností strategie BERSI 2.0.

BERSI 2.0 VIP Sekce

Součástí nové strategie už není pouze pár indikátorů, které vám pomohou rozvinout si celkově lepší náhled na trh (dokázáno 🙂 ) Ale i přístup na stránku VIP SEKCE. A k čemu je VIP sekce? Ve VIP sekci naleznete mimo jiné i:

  • 4 videonávody a videa s živými investicemi (stále točím další :-))
  • Podrobné vysvětlení nejdůležitějších indikátorů
  • Seznam článků, které by si měl každý obchodník přečíst
  • Jakákoli pomoc ode mě na emailu
    A jako nejdůležitější věc:
  • VIP CHAT, kde si obchodníci na živo radí, kdy jaké obchody právádí a zvyšují si tak úspěšnost.

Neustálé sledování stavu brokerů

Pro naše čtenáře se neustále snažíme doporučovat brokery, kteří jsou důvěryhodní. A proto testujeme každého brokera a stane-li se něco nehezkého, vždy čtenáře upozorníme. Dokonce se u nás můžete i dočíst, které firmy jsou podvodné a není u nich dobré obchodovat – např. ProfitOnline.

Když se naopak objeví broker, který vypadá slibně, sám ho otestuji vložením peněz, provedením obchodů a testem rychlosti výplaty.

Novoroční přání

Chtěl bych vám už nyní jen popřát hodně štěstí do nového roku 2016 – věřím, že bude pro mnoho z nás profitabilní. A to nejen při pohledu na binární opce.

Díky, že jste s námi.

santa na wall street

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

1 Komentář k “Novoroční přání č. 2!”

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.