Finex.cz logo
Hamburger menu Close menu
Finex » Binární opce » Brokeři » Pozor! 3 Důvody proč nedoporučujeme TopOption

Pozor! 3 Důvody proč nedoporučujeme TopOption

Pozor! 3 Důvody proč nedoporučujeme TopOption

Několik z vás si už určitě všimlo, že jsme zde na Finex.cz radikálně změnili názor na brokera TopOption. Z brokera, který ještě v roce 2014 byl nejlepší, se stal průměrný broker roku 2015 a v roce 2016 už byl v tabulce jen proto, že ho lidé mají rádi. Ani já jsem u něho výrazně neobchodoval – pouze pár obchodů za rok.

Teď ho ale z tabulky doporučených brokerů nadobro mažeme kvůli tomu, co a jak dělá. A o čem tedy mluvím? Připravil jsem si kratší informační článek o tom, co a jak se stalo. Čtěte dále!

1 důvod: Jejich zákaznická podpora

špatná zákaznická podpora brokera topoptionPrvním důvodem jejejich hodně nepříjemná zákaznická podpora. Ve skutečnosti je příjemná, ale pouze pokud hrajete podle jejich plánu hry. Všichni brokeři chtějí, abyste k nim vložili peníze, to je jasné. Ale to, co se děje právě u tohoto brokera, je něco hrozného.

Po mé neaktivitě u tohoto brokera mi (už dvakrát) zrušili účet. Tak jsem si ho založil znovu – to už jsem dělal snad stokrát u všemožných brokerů, nic zvláštního. Chtěl jsem provést vklad, ale to mi nešlo. Po chvíli mi volala slečna, se kterou se mi v pohodě povídalo, ale nedokázala mi pomoct vyřešit problém s vkladem. Vzdali jsme to s tím, že se o to pokusíme zítra.

Od té doby mi volala ještě asi 5x a asi by volala dodnes, pokud bych si jejich číslo nezablokoval v telefonu. Při jejích hovorech mi říkala věci typu, že pokud vklad neprovedu, nakáže zrušení mého účtu. Říkala, že jsem jí okradl o čas i o peníze (protože podle mě u TopOption dostávají odměny za všechny lidi, které dotlačí ke vkladu, ikdyž to je proti nařízení CySEC), že jsem hrozný člověk apod.

Nemyslím si, že by se tak měla chovat zákaznická podpora. Např. broker iqoption lidem ani nevolá. Nikdy.

Sdílet na Facebooku

2 důvod: Případ okradeného Čecha

Jeden z obchodníků (nebudu jmenovat), kteří u TopOption obchodovali si přišel na pěkné peníze, když svůj počáteční vklad 100 € dokázal zhodnotit na celých 11 670 €. Ovšem stalo se něco, co nikdo nečekal. Ze dne na den obchodník přišel o všechny své vydělané peníze.

Brokerovi se pravděpodobně nelíbilo, že by měl tak velkou částku vyplatit a rozhodl se zakročit. Ze dne na den ziskovému obchodníkovi všechny peníze z účtu smazali. A to včetně jeho původního vkladu 100 €. Více informací naleznete v naší aktualizované recenzi topoption. Přečtěte si zde např. pár názorů od opravdových obchodníků.

komentáře u topoption

Komentáře opravdových obchodníků jako jste vy. Opravdu chcete ještě obchodovat u TopOption?

3 důvod: Šílená platforma

Od té doby, co se věnuji psaní obsahu na tento web broker TopOption 3x změnil platformu. Nemyslím tím pouze aktualizaci na novější verzi, ale použití úplně jiné platformy.

A nejen to, ale dokonce i vedení firmy se 3x změnilo. Došlo k nespočtu změn v obchodních podmínkách a podobným nekalostem. Ano, pravda, dříve jsme brokera doporučovali a věřili jsme tomu, že se jedná o malé nedorozumění, ale ovšem vypadá to tak, že to pouhé nedorozumění nebylo.

Úplně poslední platformu, kterou zvolili, opravdu nemám rád. Vypadá sice zajímavě, ale podle mě je úplně k ničemu. Nejhorší je, že i vybírání aktiv trvá samo o sobě až několik desítek vteřin. Často nelze obchod otevřít a vyhodnocování obchodů trvá také i přes deset vteřin.

Přečtěte si názory opravdových obchodníků jako jste vy pod recenzí brokera a vyjádřete se také.

Shrnutí a důsledky

Bohužel ale, jak vyplývá z výsledků naší ankety, u brokera ještě stále mnoho lidí obchoduje. Byl bych rád, kdyby už k brokerovi noví lidé ale nechodili, protože tak dělají špatné rozhodnutí sami pro sebe.

Ve světě binárních opcí (za těch X let mám už spoustu kontaktů) se také proslýchá, že broker bude co nevidět končit a už se snaží pouze co nejvíce lidí vyždímat.

Sdílení článku na facebook Facebook Sdílení článku na twitter Twitter

Ohodnoťte tento článek

Diskuze k tomuto článku: 10 komentářů
Ladislav

Dekuji za clanek!!! Po precteni jsem si stahl IQ option ,zatim pouze practic ,ale snad v budoucnu bych chtel obchodovat s realnymi penezi :)

jindra macoun

Osobně mám zkušenost pouze s tou jejich podporou, nutili mě asi 3x vložit ale nikdy jsem nepodlehl a to mám radost… Nechápu jak je můžou některé weby ještě doporučovat, je vidět, že sami asi neobchodují…

Erik Románek

Taky jsem skončil u topoption, nechtěli mi poslat peníze, které jsme vydělal a přes to vlak nejede. Vydělal jsem totiž za 3 dny asi 3000 dolarů a oni řekli, že je to chyba systému, že mi ty peníze prostě nepošlou. Poslal jsem i stížnost na čnb, ale nedostala se mi žádná odpověd.

Štěpán Petřivý

Ahoj Eriku, moc mě mrzí jaké zkušenosti s nimi máš… :/ Snad si to lidé přečtou a už se nikdo nenapálí

Vomáčka Jiří

DObrý den, Můžu se dozvědět něco víc? už sem psal panu Petřivému na fb i zde do “kontaktujte nás” a zatím bez odpovědi

Štěpán Petřivý

Ahoj,

bohužel mám dotazů takový počet, že to nestíhám. Určitě se k tvému mailu dostanu.

ŠP

Jirka

V loni jsem skončil u TopOPtion protože mam stejné zkušenosti které zde popisuješ

Robb

Mě za neakativitu emailem oznámily, že mě budou měsíčně účtovat poplatek za vedení účtu! Vše mám uloženo v outlooku i externě. Napsal jsem jim o zrušení mého účtu a samozřejmě to trvalo cca dva týdny.

Štěpán Petřivý

Ahoj Robine, ve skutečnosti ti ty poplatky nemůžou nijak naúčtovat, když na účtu žádné peníze momentálně nemáš. Kdybys měl, tak ti je z toho strhnou. Jinak nemůžou ;-)

Markéta

Nedoporučuji ani já. Článek sdílím, díky!

RECENZE

TOP Forex a CFD brokeři

XTB logo
XTB★ 98 %
U 76 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
eToro logo
eToro★ 93 %
U 75 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
RoboMarkets logo
RoboMarkets★ 91 %
U 66.8 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex logo