topoption-podvod
Tento článek pojednává o binárních opcích, které momentálně obchodovat nelze u žádné firmy v EU. Existuje však alternativa s názvem FX Opce. Více o tom zde: Co jsou FX Opce?

Několik z vás si už určitě všimlo, že jsme zde na Finex.cz radikálně změnili názor na brokera TopOption. Z brokera, který ještě v roce 2014 byl nejlepší, se stal průměrný broker roku 2015 a v roce 2016 už byl v tabulce jen proto, že ho lidé mají rádi. Ani já jsem u něho výrazně neobchodoval – pouze pár obchodů za rok.

Teď ho ale z tabulky doporučených brokerů nadobro mažeme kvůli tomu, co a jak dělá. A o čem tedy mluvím? Připravil jsem si kratší informační článek o tom, co a jak se stalo. Čtěte dále!

1 důvod: Jejich zákaznická podpora

špatná zákaznická podpora brokera topoptionPrvním důvodem jejejich hodně nepříjemná zákaznická podpora. Ve skutečnosti je příjemná, ale pouze pokud hrajete podle jejich plánu hry. Všichni brokeři chtějí, abyste k nim vložili peníze, to je jasné. Ale to, co se děje právě u tohoto brokera, je něco hrozného.

Po mé neaktivitě u tohoto brokera mi (už dvakrát) zrušili účet. Tak jsem si ho založil znovu – to už jsem dělal snad stokrát u všemožných brokerů, nic zvláštního. Chtěl jsem provést vklad, ale to mi nešlo. Po chvíli mi volala slečna, se kterou se mi v pohodě povídalo, ale nedokázala mi pomoct vyřešit problém s vkladem. Vzdali jsme to s tím, že se o to pokusíme zítra.

Od té doby mi volala ještě asi 5x a asi by volala dodnes, pokud bych si jejich číslo nezablokoval v telefonu. Při jejích hovorech mi říkala věci typu, že pokud vklad neprovedu, nakáže zrušení mého účtu. Říkala, že jsem jí okradl o čas i o peníze (protože podle mě u TopOption dostávají odměny za všechny lidi, které dotlačí ke vkladu, ikdyž to je proti nařízení CySEC), že jsem hrozný člověk apod.

Nemyslím si, že by se tak měla chovat zákaznická podpora. Např. broker iqoption lidem ani nevolá. Nikdy.

Prosím, sdílejte tento článek se svými přáteli na facebooku nebo twitteru, aby už broker konečně skončil a přestal provádět to, co poslední dobou provádí. Za tým Finex Děkuji!

Sdílet na Facebooku

2 důvod: Případ okradeného Čecha

Jeden z obchodníků (nebudu jmenovat), kteří u TopOption obchodovali si přišel na pěkné peníze, když svůj počáteční vklad 100 € dokázal zhodnotit na celých 11 670 €. Ovšem stalo se něco, co nikdo nečekal. Ze dne na den obchodník přišel o všechny své vydělané peníze.

Brokerovi se pravděpodobně nelíbilo, že by měl tak velkou částku vyplatit a rozhodl se zakročit. Ze dne na den ziskovému obchodníkovi všechny peníze z účtu smazali. A to včetně jeho původního vkladu 100 €. Více informací naleznete v naší aktualizované recenzi topoption. Přečtěte si zde např. pár názorů od opravdových obchodníků.

komentáře u topoption
Komentáře opravdových obchodníků jako jste vy. Opravdu chcete ještě obchodovat u TopOption?

3 důvod: Šílená platforma

Od té doby, co se věnuji psaní obsahu na tento web broker TopOption 3x změnil platformu. Nemyslím tím pouze aktualizaci na novější verzi, ale použití úplně jiné platformy.

A nejen to, ale dokonce i vedení firmy se 3x změnilo. Došlo k nespočtu změn v obchodních podmínkách a podobným nekalostem. Ano, pravda, dříve jsme brokera doporučovali a věřili jsme tomu, že se jedná o malé nedorozumění, ale ovšem vypadá to tak, že to pouhé nedorozumění nebylo.

Úplně poslední platformu, kterou zvolili, opravdu nemám rád. Vypadá sice zajímavě, ale podle mě je úplně k ničemu. Nejhorší je, že i vybírání aktiv trvá samo o sobě až několik desítek vteřin. Často nelze obchod otevřít a vyhodnocování obchodů trvá také i přes deset vteřin.

Přečtěte si názory opravdových obchodníků jako jste vy pod recenzí brokera a vyjádřete se také.

Shrnutí a důsledky

Bohužel ale, jak vyplývá z výsledků naší ankety, u brokera ještě stále mnoho lidí obchoduje. Byl bych rád, kdyby už k brokerovi noví lidé ale nechodili, protože tak dělají špatné rozhodnutí sami pro sebe.

Ve světě binárních opcí (za těch X let mám už spoustu kontaktů) se také proslýchá, že broker bude co nevidět končit a už se snaží pouze co nejvíce lidí vyždímat.

Prosím, sdílejte tento článek se svými přáteli, aby už broker konečně skončil a přestal provádět to, co poslední dobou provádí. Za tým Finex Děkuji!!!

10 KOMENTÁŘE

  1. Dekuji za clanek!!! Po precteni jsem si stahl IQ option ,zatim pouze practic ,ale snad v budoucnu bych chtel obchodovat s realnymi penezi 🙂

  2. Osobně mám zkušenost pouze s tou jejich podporou, nutili mě asi 3x vložit ale nikdy jsem nepodlehl a to mám radost… Nechápu jak je můžou některé weby ještě doporučovat, je vidět, že sami asi neobchodují…

  3. Taky jsem skončil u topoption, nechtěli mi poslat peníze, které jsme vydělal a přes to vlak nejede. Vydělal jsem totiž za 3 dny asi 3000 dolarů a oni řekli, že je to chyba systému, že mi ty peníze prostě nepošlou. Poslal jsem i stížnost na čnb, ale nedostala se mi žádná odpověd.

  4. DObrý den, Můžu se dozvědět něco víc? už sem psal panu Petřivému na fb i zde do “kontaktujte nás” a zatím bez odpovědi

  5. Mě za neakativitu emailem oznámily, že mě budou měsíčně účtovat poplatek za vedení účtu! Vše mám uloženo v outlooku i externě. Napsal jsem jim o zrušení mého účtu a samozřejmě to trvalo cca dva týdny.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.