Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Broker TopOption: Demo účet

topoption demoTopoption je jedním z brokerů nabízejících DEMO účet, se kterými lze obchodovat binární opce v České republice. Tato firma je regulována nejen nejznámějším a nejdůležitejším regulačním orgánem CySEC, ale i ČNB a dalšími světovými bankami.

Chcete-li začít s binárními opcemi, je dobré začít si trénovat na tzv. demo účtu. Stejně jako cokoli jiného, ať je to hra na hudební nástroje, jakýkoli sport, nebo zpěv, i obchodování binárních opcí by se mělo trénovat.

Demo účet TopOption

K tréninku se používá demo účet. Ten, který nabízí i TopOption, funguje úplně stejně jako běžné obchodování binárních opcí s reálnými penězi, ovšem stane-li se, že obchody nevyjdou, nám vůbec nemusí vadit. Peníze na demo účtu jsou totiž jen fiktivní a když o všechny přijdeme, můžeme si požádat o nové. Celý demo učet je tedy dobrý k použití na trénink obchodování binárních opcí.

TopOption demo obchodní platforma

Platforma pro obchodování u brokera TopOption

Získat u topoption demo účet je snadné

Chcete si už tedy vyzkoušet obchodovat binární opce bez rizika? TopOption je skvělé místo, kde začít. Broker TopOption demo sice přímo nenabízí, ale je tu způsob, jakým si ho můžeme získat. Tento způsob je jednoduchý, rychlý a je nutné udělat pouze dvě věci.

  • 1) logo topoption s českou vlajkouvložení peněz (minimálně $200)
  • 2) kontakt zákaznické podpory

Ačkoli mnoho začínajících obchodníků namítá, že peníze vkládat k brokerovi nechcete, dokud si obchodování pořádně neozkouší, i pro ně se najde řešení. Nic vám nebrání si peníze hned po vložení a aktivování demo účtu nechat vybrat na svůj bankovní účet. Takže do 3 – 5 pracovních dní budete mít peníze zpět na svém účtě a nic tedy neriskujete.

Aktualizace 2017: Na brokera TopOption si dejte pozor. Bohužel ho už nemůžeme doporučit, protože bylo prokázáno, že provádí nějaké špatné praktiky. Více o tom se dozvíte na této stránce: Recenze TopOption.

Po provedení vkladu na topoption obchodní účet už jen zbývá zkontaktování živé podpory na chatu, nebo telefonem. Odkaz na chat najdete v pravém horním rohu na stránce topoption.cz. Operátor se většinou do minuty do chatu připojí a vám už zbývá jen v českém jazyce poprosit o přidělení účtu.

Demo účet bez nutnosti vkládat

Chápeme, že ne každý chce před vyzkoušením obchodování binárních opcí vkládat peníze. A taky chápeme, že někdy ani peníze na vklad, které by šly jednoduše vybrat, ani nejsou. A proto jsme u nás na webu zajistili DEMO binárních opcí. Na tomto demo účtu se nemusíte vůbec registrovat, natož pak vkládat.

Aktualizováno 2016: Nově doporučujeme otevřít si účet s brokerem IQOption. Nabízí demo účet vteřinu po založení a když se rozhodnete obchodovat s reálnými penězi, minimální vklad je 10 USD (250 Kč)

Ovšem to s sebou nese jité nevýhody – nikde nemáte svoji historii úspěšných a neúspěšných obchodů, takže doporučuji si je někam zapisovat. Celá platforma je taková lehce pochybná, ale co je hlavní – funguje a je zdarma.

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

2 komentáře k “Broker TopOption: Demo účet”

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.