Novinka - Stop
Tento článek pojednává o binárních opcích, které momentálně obchodovat nelze u žádné firmy v EU. Existuje však alternativa s názvem FX Opce. Více o tom zde: Co jsou FX Opce?

Jak už jsme vás informovali před 2 týdny ve článku “3 důvody, proč nedoporučujeme TopOption“, poslední dobou se nám zošklivil broker topoption – a to z prostého důvodu – prostě už není tak kvalitní, jako byl dříve.

Spíše už není kvalitní vůbec.

Posledních pár měsíců už brokera vlastní jiná společnost, než dříve. A právě tato společnost (LeadTrade) asi nemá s námi, obchodníky, úplně dobré záměry. Od té doby, co se vedení firmy změnilo určitě nedoporučuji u tohoto brokera obchodovat, což je také důvod, proč jsme brokera zařadili na náš nově vzniklý seznam nedoporučených brokerů, který stále rozšiřujeme.

Lidé si často pletou brokera TopBinary a TopOption. Ale jedná se o dvě úplně rozdílné firmy, i když mají podobná jména. Dávejte si tedy pozor. Ve skutečnosti už je to ale jedno – ani jedna firma už nefunguje.

Naštěstí si ale tohoto problému začíná všímat více lidí, tuzemských i zahraničních webů a dokonce i CySEC. Dnes vydali oficiální vyjádření (v angličtině zde) ve kterém veřejnost informují o tom, co se stalo, a že byla společnosti Leadtrade licence odebrána.

Proč už nemají licenci?

Popravdě společnost Leadtrade licenci stále má, jen je pozastavena. A to na dobu 10ti dní, do kdy musí opravit všechny nedostatky, které jim CySEC vytknul. V těchto nadcházejících 10ti dnech broker mimo jiné nesmí:

 • Nechat žádného nového obchodníka si otevřít nový účet
 • Nechat žádného obchodníka provést obchod
 • Vyplatit všechny obchodníky ihned, pokud o to požádají

Pokud tak společnost neučiní, je možné (a doufal bych v to) že jim licence bude odebrána navždy. Měl bych radost, protože by to znamenalo, že mé přání bylo vyslyšeno a tento povodný broker skončí. Určitě vás budeme informovat o dalším průběhu událostí.

Co dělat, pokud už u brokera mám účet?

Pokud u brokera máte aktivní obchodní účet, určitě vám doporučuji následující:

 • Požádejte ihned o výplatu všech peněz, které u nich máte na obchodním účtě
 • Až vám peníze přijdou na bank. účet, zažádejte podporu o zrušení účtu
 • Pokud obchodovat chcete i nadále, určitě si vyberte nějakého jiného brokera, nejlépe z našeho seznamu ozkoušených a doporučených brokerů.

Nemyslím si, že by vám mohli všechny peníze ukrást, to by byla zpronevěra a pěkně velký problém právě pro ně. Avšak jednomu z našich čtenářů se stalo něco podobného, takže u tohoto brokera bych se už ničemu nedivil. Myslím si, že nejlepší opravdu bude všechny peníze ihned bez váhání vybrat a nechat svůj účet zavřít.

14 KOMENTÁŘE

 1. Jak je tos top option mají v pravidlech pravidelné obcodování ,pokud je tedy u nich účet a neobchoduje se můžeme dostat pokutu? J.Kámen

 2. Dobrý den, prosím o radu , mám u topoption stále nevybrané peníze, po komunikaci s nimi přes e-mail jsem jim zaslala potřebné údaje, k vybrání peněz, ale od té doby žádná reakce, jejich stránky jsou zablokované. A ja bych ráda dostala své peníze, můžete mi prosím poradit, jak postupovat v této záležitosti. Děkuji

  • Ahoj Terezo. Abych ti mohl pomoci, budu potřebovat vědět nějaké info – můžeš mi napsat na mail? Pomůžu ti po mailu, aby si tu nemusela psát osobní věci veřejně do komentářů. Díky

 3. Zadal sem asi před týdnem výběr na kartu.. předpokládál sem že to automaticky znamená že to přijde na tu kartu (účet) ze kterého sem několikrát vkládal. Výběr mi píšou že už je zpracovaný, peníze z topoption zmizely ale na učet se mi nic nepřipsalo.. co to znamená? další nějaký poděl a poslal sem to někomu jinému? Kam se mám kdyžtak obracet v případě že peníze nepřijdou a já je z nich budu chtít dostat?

 4. Čaute. Potřebuji poradit . Chci tedy projistotu vybrat peníze z účtu.To jako když vkládám přes Skrill proč to nejde i přes Skrill vybrat ? Vybrat na účet to chce jakési IBAN nebo SWIFT to ani nevím co to je 🙂 .A výběr na platební kartu to nechce nic napíše to že se požadavek zpracovává ale to zas nevím kam ty peníze jdou.Tak jak to tedy jednoduše vybrat ? Díky za rady

   • Tak díky za radu Štěpáne.Včera jsem zadal výběr bankovním převodem a zatím se zpracovává.Budu informovat jak to probíhá.

    • Čaute 🙂
     Tak tedy.
     Peníze jsou již na účtu.Nevím sice proč nebyla na výběr možnost poslat zpět na SKRILL když jsem je z tama vkládal a musel vyplňovat všelijaké ko’dy bankovního účtu ale peníze jsou zpět na SKRILLU.Jinak to by byla první otázka pro tebe jestli nevíš proč to tak je ?
     A dále bych měl ještě jednu otázku.
     Dnes jsem četl tvůj článek že Topoption opravdu končí.To už tedy nemusím účet rušit a rovnou počkat ?
     Jinak dík za vše 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.