Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Novinka: Broker TopBinary zlepšuje podmínky

topbinary obchodní částkyBrokera TopBinary 100% doporučuji všem nováčkům v tomto odvětví obchodování z jednoho prostého důvodu. Nabízí nejen český jazyk a obchodování v českých korunách, ale i zákaznickou podporu v českém jazyce.

Ovšem jedna nevýhoda u topbinary doposud byla. Pro nováčka je určitě nevhodné investovat 420 Kč jako nejnižší možnou částku. To je odteď ale změněno.

POZOR: AKTUALIZOVÁNO 2018: TopBinary dne 18. 12. 2017 pozastavili možnost registrace nových obchodníků. Důvodem je, že od 1. 1. 2018 všichni brokeři binárních opcí potřebují novou obnovenou verzi licence, kterou však topbinary zatím nemá. Než tuto licenci broker získá, nepřijímá žádné nové obchodníky. Stávající obchodníci obchodovat můžou i nadále.

Minimální vklad TopBinary

Ačkoli minimální výše vkladu u brokera zůstává stejná, stále na 5 000 Kč, mění se minimální výše obchodu. Odteď už je možné investovat i 100 Kč a to jak na krátkodobé opce, tak i na dlouhodobé binární opce a ladder opce.

Výběry vydělaných peněz

Je pravda, že výběry peněz u TopBinary nebyly nikdy nejrychlejší. Výběr peněz mohl ve skutečnosti trvat i několik pracovních dní (v porovnání s IQ Option, který výběry zpracovává pod 24 hodin je to nic moc) Ovšem blýská se na lepší časy!

Nedávno broker provedl změnu svých obchodních podmínek a rozeslal ji i všem klientům emailem. Je možné, že i vám email informující o změně přišel. A jaká je tato změna? Pojďme se na ni společně podívat.

Ve stručnosti: Pokud obchodník splní všechny podmínky k výběru (mít potvrzené požadované dokumenty, mít na účtu dostatek peněz) musí podle nových podmínek společnosti výběr proběhnout do 2 dní od žádosti.

Myslím si, že to je skvělý krok a posunuje to TopBinary o trochu výše. Další změnou, která v nadcházejících týdnech (možná měsících) je celkové zlepšení platformy.

Zlepšení platformy

spotoption platforma

Pravděpodobně nejnovější podoba platformy.

Jeden z tuzemských serverů informoval o tom, že všichni brokeři pracující na spotoption platformě, jako např. exbino a topbinary, by v budoucnu měly přijímat aktualizace platformy. Tím se pravděpodobně rozumí lehké zrychlení a nové funkce.

TopBinary už možnost zobrazit si svíčkové grafy a různé indikátory má, takže si nemyslím, že by měla být vidět nějaká větší změna. Pokud se ale tak stane, těším se na ni. Napravo je vidět, jak by nejnovější platforma mohla vypadat. Zdroj. 🙂

Další informace o TopBinary

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

4 komentáře k “Novinka: Broker TopBinary zlepšuje podmínky”

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.