Tipy pro pokročilé – Binární opce

Binární opce – Tipy pro pokročilé

Pokud nejste úplně noví do světa binárních opcí, určitě už víte vše, co jsme si řekli na stránce tipy pro začátečníky. Nyní je na čase ponořit se trochu do samotného obchodování a zajistit si tak dlouhodobý profit. Na této stránce najdete informace a rozcestník na nejdůležitější články právě pro vás.

1. Co přesně znamená strategie obchodu?
2.
Co je to Meta Trader 4?
3.
Kde najít strategie k obchodování?
4. 
Něco více, než jednoduché strategie
5.
Která strategie je nejlepší?
6.
Dá se binárními opcemi tedy vůbec vydělat?

Hodně štěstí, Štěpán Petřivý

1. Co přesně znamená strategie obchodu?

Podrobné vysvětlení, jak strategie fungují, najdete zde: BINÁRNÍ OPCE STRATEGIE.

Strategie obchodování je většinou (tedy alespoň u nás na webu) použito pro obchodování podle daných pravidel. Vždy k tomu používáme program Meta Trader 4. Ty nejjednodušší strategie fungují pouze tak, že následujeme pohyby indikátorů. Opravdu nejjednodušší strategie u nás na webu je strategie Kuličková. Zjednodušeně: program za vás provede všechny výpočty a řekne vám, kdy provést obchod.

Další strategie, která se mně velice osvědčila je strategie signálová. Díky té jsem se o binární opce začal zajímat pořádně a do hloubky. Strategie tohoto rázu můžete najít na stránkách: binarniopcestrategie nebo např. na anglické verzi těchto stránek best-binary-options-strategy.com

Nemůžeme věřit tomu, že takto primitivní strategie z nás udělá milionáře. Ne. Ale k čemu jsou dobré? Člověka začne bavit sledovat graf. Sledovat vytváření kuliček, začne si sám hrát s pravidly a přemýšlet, zda je dobrý nápad obchod provést, nebo ne. Proto i začátečníkům doporučuji tyto strategie používat.

Seriál o MT4Seriál o TASeriál o FA

 2. Ale co je to ten Meta Trader 4?

MT4 je software, který z internetu stahuje informace o aktuálních pohybech cen a kurzů. Poté vám umožní s cenami pracovat ve formě grafů. Ty grafy, které nám poskytuje broker zdaleka nestačí ke dlouhodobě správné analýze a proto si dopomáháme právě tímto programem.

odraz od trendové linie

Takto může vypadat graf z MT4 (Kliknutím zvětšíte)

Tento program otevřeme a sledujeme pohyb grafu. Pokud se nám zdá, že už víme, kam se graf bude pohybovat, otevřeme si internetový prohlížeč (např. Google Chrome, nebo Internet Explorer) a obchod na platformě brokera (např stockpair.com) provedeme.

Často se mě lidé ptají: Jak spojím Meta Trader 4 a topoption, nebo jiného brokera? Odpověď: Obchod neprovádíme přímo v programu Meta Trader, ani to nejde!

Pokud máte další otázky ohledně MT4, napsal jsem o něm již přes 9 článků v seriálu o Meta Traderu. V tomto seriálu se dozvíte nejdůležitější, včetně postupu správné instalace.

3. Kde takové strategie můžu najít?

Strategie u nás na webu můžete najít tady: Binární opce strategie. Snažím se stále přidávat nové a nové, i když poslední dobou mi to trochu skřípe. 🙂 Určitě se ale můžete kouknout na nějaké jiné stránky, které se tímto zabývají. Např binarniopcestrategie.cz

Strategie také někdy sdílím v diskuzi na našem webu a nebo ve článcích. Pokud i vy nějakou strategii na internetu najdete, nebojte se mi ji poslat na mail a já ji můžu zveřejnit zde pro nás všechny a nebo ji sami přidejte do diskuze! 🙂

binární opce strategie cz
Tady najdete asi nejvíce strategií na binární opce

4. Je i něco jiného, než tyto jednoduché strategie?

Když mi vydělávající strategie nestačily a nebyly pro mě úplně jak se říká tip-ťop, pořád jsem chtěl něco víc, než jen slepě následovat nějaké indikátory, kterým ani nemůžete pořádně věřit, když nevíte úplně přesně, jak fungují. Ano. To, po čem jsem toužil a co dělá a jak si vydělává naprostá většina obchodníků binárních opcí se jmenuje price action.

Je to typ obchodování, založený na pohybech ceny. Narozdíl od technické analýzy ale price action obchodník nepoužívá ke své analýze indikátory, jako třeba Stochastic, nýbrž pouze linie a čáry, které si sám zakreslí.

Nříklad price action tradingu je obchodování s trendem.

Jednou za čas (snažím se co nejvíce) vydávám články právě o tomto typu obchodování. Každopádně i já price action používám a tak vám můžu sám sdělovat svoje postřehy a jak se stát profitabilním traderem, stejně jako já. Najdete je zde: price action / technická analýza články.

5. A která z těch strategií je tedy úplně nejlepší?

Nejlepší strategie by měla zahrnovat jak fundamentální, tak technickou analýzu. K tomu by se neměla spoléhat pouze na indikátory, ale i na lidský faktor a to, co jste se doteď naučili. To všechno zahrnuje jen jedna strategie.

A to naše strategie BERSI 2.0 má nejen skvělé ohlasy, ale co je lepší – prostě funguje.bersi získat tlačítko

6. A opravdu se tím dá vydělat?

To si pište. Lidé mnohdy říkají, že je to nesmysl. To ale v žádném případě není pravda. Vsadím své boty na to, že lidé, kteří binárním opcím a výdělkům na nich nevěří, buď zkusili obchodovat a nevyšlo jim to a nebo to jsou jen negativističtí kritici a sklenice je pro ně vždy poloprázdná.

My ale víme, že sklenice je v ten samý moment i polovičně naplněná a koukáme se na svět objektivně. Řekněte mi jediný důvod, proč by se na binárních opcích nedalo vydělat. Klidně mi ho napište na email nebo zde do fóra a já vám ho vyvrátím.