Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Novinka: Dopis od zakladatele TheRealSignals

Pozor! Tento článek pojednává o poskytovateli signálů na binární opce – The Real Signals. Momentálně už však tato služba nefunguje. Teď už pouze prodávají šablonu pro program MT4, podle které signály vysílali.

the real signals logoNásledující zpráva byla odeslána administrátorem stránky The Real Signals a myslím si že stojí za zveřejnění. Zpráva byla samozřejmě v angličtině a proto jsem ji pro vás přeložil do češtiny a lehce upravil, aby se dopis lépe četl.

Na konci článku se k celé zprávě ještě sám vyjádřím.

Milí obchodníci,

jelikož nám pár z vás psalo dotazy ohledně signálů, které proběhly minulý týden, myslím si, že je dobrý nápad nechat vás tak trochu nahlédnout do našeho systému. Dozvíte se, co ovlivňuje naše rozhodnutí. Je pravda, že přes sekci “živé signály” (live signals) často posíláme nějaké zprávy a informujeme vás, ale rozhodli jsme se tak udělat i touto hromadnou cestou.

Tento týden jsme poslali pouze 5 signálů – z čehož 4 byly vítežné a díky tomu jsme se udrželi na 80% úspěšnosti. Dokonce se stalo, že 2 dny za sebou nebyl vyslán jediný signál a zde je důvod proč:

Omlouváme se, že teď dva dny nebyly žádné signály. Celkově jsme tu měli 5 potenciálních signálů, které jsme vám mohli poslat, ale rozhodli jsme se, že to neuděláme. A to je dobře, protože 4 z toho by byly prodělaly. Podívejte se, můžeme vám posílat hodně signálů, každý co se nám objeví, ale to by nebylo nic perfektního. Já osobně bych takové signály nechtěl obchodovat, nikdo jiný od nás z TheRealSignals by takové signály taky neobchodoval, tak proč bychom měli říkat lidem, aby riskovali své peníze na debi**ních signálech?

Pojmenovali jsme se TheRealSignals (Opravdové signály) z nějakého důvodu. Chceme poskytovat signály, které za něco stojí a kdybychom posílali více signálů, asi byste prodělali peníze.

Stejně jako vždy, po dnešním dni neobchodování jsme vám dali další den signálů zdarma. Podle nás to má větší výsledek, než snažit se obchodovat co nejvíce každý den. A vy ani o své peníze (díky dni signálů navíc) nepřijdete i když neobchodujete.

Děkujeme, že jste trpěliví. Nejsme jeden z podvodů typu “zbohatni přes noc” – my se soustředíme na dlouhodobé zisky.

A v pátek jsme vyslali znovu pouze jeden signál. Proč jen jeden? Někdy méně znameán více. Signál byl sice jen jeden, ale stál za to.

Jak už jsme zmínili výše, toto není systém typu “zbohatni rychle”. Opravdu nám na našich uživatelích a obchodnících záleží a právě proto ne vždy posíláme signály, i když bychom mohli.

Warren Buffet kdysi řekl: “Burza je nástroj, který přemisťuje peníze od netrpělivých k trpělivým.

Tak i vy buďte trpěliví a v dlouhodobém měřítku se nám to všem vyplatí.

Díky moc za to, že jste s námi
tým TheRealSignals

Myslím si, že tento dopis přesně shrnuje to, jakým stylem signály fungují. A vy jste si je ještě nevyzkoušeli?

Připojit se k programu můžete zde: Začít používat The Real Signals

Více informací o TRS naleznete ve článcích níže:

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

6 komentářů k “Novinka: Dopis od zakladatele TheRealSignals”

  1. Čau Romane – TRS poskytují signály na docela dost párech, které ne každý broker nabízí. Např. stockpair všechny nemá. Já osobně používal s TRS IQOption – ti měli úplně všechny. eXbino má taky všechny mám takový pocit 😉

   1. No dobře.Díky.Tak teď už je to jen 50 na 50.Ohledně časů expirace na TRS si myslím že je to asi jedno kterej broker ale ohledně strategie BERSI Scalp ? Dle obrázku to vypadá na minutové expirace ale pro jistotu než se rozhodnu tak se ptám teď at pak zas nemusím měnit brokera.Dík za odpověď

 1. Tak to je pecka. Váhal jsem jestli signály the real signals zakoupit a teď už jsem přesvědčen. Co jsem koukal na jiné poskytovatele signálu, tak ty signály tam lítaly tak 20x za den, což asi moc výdělečné nebude. Líbí se mi jak k tomu TRS přistupují a proto je vyzkouším.

  Díky za přeložení dopisu 😉

  1. Ahoj Mariane,

   máš pravdu. Spousta obchodníků – nováčků – chce hlavně RYCHLE vydělat peníze a pak chtějí každých 5 minut otevírat obchody.

   Samozřejmě že to je přístup špatný a to nejen proto, že právě toho “neregulérní” poskytovatelé využívají a posílají náhodné obchody.

   TRS je podle mě jednoduše špička. A tvůrci jsou profíci v oboru. Všechny signály navíc sami obchodují

   ŠP

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.