Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

The Real Signals: Velice úspěšný minulý týden

Pozor! Tento článek pojednává o poskytovateli signálů na binární opce – The Real Signals. Momentálně už však tato služba nefunguje. Teď už pouze prodávají šablonu pro program MT4, podle které signály vysílali.
therealsignals vysledky 21-25 listopadu

Výsledky TheRealSignals. Kliknutím zvětšíte.

Už dlouho jsem nepsal nic o obchodních signálech The Real Signals. Podle mě jsou toto opravdu kvalitní signály. Měl jsem sice spoustu práce a proto jsem teď pomocí signálů nemohl obchodovat, ale našel jsem si chvilku alespoň na nakouknutí na úspěšnost.

A je to škoda, protože se nestačím divit! 🙂

Zisky signálů minulý týden 21. 11. – 25. 11. 2016

Za minulý týden měly signály úspěšnost nádherných 83 % a to v podobě 10 úspěšných obchodů z celkových 13 obchodů, přičemž jeden z obchodů skončil tzv. at the money, to znamená ani prodělečně, ani výdělečně.

Při průměrném risku na obchod 1 000 Kč, např. u brokera TopBinary bychom si tedy za minulý týden přišli na přibližně krásných 5 000 Kč.

Jak se signálům dařilo v minulosti

Tento hezký a ziskový týden ovšem lehce “vybalancovaly” výsledky z týdne předchozího. Signály měly v tu dobu úspěšnost pouze 57 %. Ale i tak si myslím, že se jedná o kvalitní výsledky.

Za celý předchozí měsíc (říjen) jsme se celkově dočkali zisku 7.5% našeho obchodního účtu. V září se jednalo o ztrátu 7.2 % našeho účtu, ovšem měsíc předtím, v srpnu, byl zisk nádherných 64 %. Nic se ale nevyrovnalo výsledkům v květnu 2015, kdy byl zisk roven více, než zdvojnásobení obchodního účtu. Více ve grafu níže.

therealsignals výsledky za poslední rok

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

3 komentáře k “The Real Signals: Velice úspěšný minulý týden”

  1. Jo jo je to přesně jak říkáš.Já to teď poslední dobou taky hodně sledoval a máš naprostou pravdu 🙂

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.