graf výsledku ankety
Tento článek pojednává o binárních opcích, které momentálně obchodovat nelze u žádné firmy v EU. Existuje však alternativa s názvem FX Opce. Více o tom zde: Co jsou FX Opce?

V posledních pár dnech jsem udělal výzkum mezi uživateli strategie BERSI 2.0, který mi pomůže strategii ještě dále zodkonalit. Ptal jsem se na doplňující inidkátory, které členové VIP sekce používají a jejich počínání se strategií, ale také na celkovou spokojenost uživatelů a jejich recenze. Jak si myslíte, že to dopadlo? Čtěte dál a zjistíte to!

Odezva mě znovu příjemně překvapila. Jak už jsme si řekli v jednom z minulých článků (Nečekané ohlasy) spousta lidí strategii zpochybňuje. Pro připomenutí: lidé, kteří strategii haní, ji nikdy nevyzkoušeli a řadí se tak mezi klasické hatery. Pojďme se teď ale podívat na reálná čísla a data.

BERSI 2.0 Zkušenosti

Jedna z prvních otázek zněla: Pomohla Vám strategie BERSI 2.0? Máte díky ní lepší celkový náhled na trh?

81.48% dotázaných řeklo ANO.

Jak už jsem řekl mnohokrát: strategie nefunguje pouze tak, že po zobrazené šipce uživatel provede obchod ve směru šipky na přesně danou dobu expirace. Naopak. Šipka pouze poukáže na to, že by bylo vhodné do nějakého obchodu vstoupit. Uživatel poté na základě zkušeností a vědomostí vyhodnotí, je-li to správný nápad. Všechny potřebné materiály pro získání patřičných vědomostí jsou k nalezení ve VIP SEKCI.

Mezi lidmi, kteří odpověděli ANO byli i obchodníci, kteří se s binárními opcemi setkali poprvé až při objevení této strategie. To znamená, že právě díky strategii, VIP sekci a zkušenostem dalších uživatelů se člověk o obchodování může něco naučit.

Další zajímavá informace, která z průzkumu vyplynula je, že o něco méně než polovina dotázaných nepouživá pro obchodování žádné jiné indikátory – to znamená, že tito uživatelé úspěšně obchodují pouze za pomoci BERSI 2.0.

graf výsledku ankety
88 % uživatelů by strategii doporučilo dalším lidem!

Celkové hodnocení strategie

Poslední otázka zněla: Jak byste ohodnotili celý systém strategie BERSI 2.0?

26 % hlasů – Naprosto super!
62 % hlasů – Dobré
7 % hlasů – Zadarmo je to dobré
0 % hlasů – Nelíbí se mi
3 % hlasů – Je k ničemu

Myslím si, že tyto odpovědi mluví samy za sebe

A vy ještě BERSI 2.0 nepoužíváte?

Pokud stále nevěříte funkčnosti strategie, ozvěte se mi dole v komentářích s vašimi dotazy. Budu se snažit na všechny odpovědět a přesvědčit vás, že BERSI opravdu může být ta jediná potřebná strategie. 🙂 A kdyby ne? Vadí to? Je přece ZADARMO.

4 KOMENTÁŘE

  1. Zajímavé tento výsledek mě celkem překvapil a zároveň i potěšil. Také by mě zajímalo, kolik lidí, se dotazníku zúčastnilo. Myslím si, že víc jak 100 lidí to nebude, ale i tak zajímavá čísla.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.