Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Novinka: Stockpair připravuje velké změny!

stockpair česká vlajkaBroker stockpair je právoplatně našim doporučeným brokerem číslo jedna. Proč? Protože nabízí pro obchodníka velice zajímavé výhody. Mimo jiné nabízí i:

  • KIKO Binární Opce
  • Profit 81 %
  • Velice rychlou platformu
  • Podle našich čtenářů nejlepší broker (zdroj)

Více informací o platformě brokera, demo účtu u brokera a podrobnou tabulku detailů naleznete zde: Recenze stockpair.

Následující změny u brokera Stockpair

Již před týdnem broker zvýšil minimální výši vkladu na $ 250 pro klienty z Velké Británie. Od zítřka (14. 2. 2016) bude toto pravidlo platit i pro obchodníky z České republiky a zbytku Evropy. Takže máte-li v plánu k brokerovi vložit peníze, od zítřka si namísto 5 000 Kč připravte rovnou 6 300 Kč.

Na jednu stranu bohužel nevíme, proč se vedení brokera rozhodlo tuto změnu zavést, ale věříme, že k tomu měli dobrý důvod. Na druhou stranu ale ten rozdíl není až tak markantní a snad nikomu nepřidělá žádné problémy.

tlacitko obchodujte nyni

SUPER NOVINKY

stockpair ceska vlajkaKe změně minimální výše vkladu se připojuje ještě jedna novinka. Stockpair hodlá zavést 4 další jazyky, mezi kterými je i čeština. Díky tomuto kroku si jistě broker Stockpair najde mnoho dalších oblíbenců v České republice, kteří nemají až tak skvělé znalosti angličtiny. Za to brokerovi tleskáme!

Bohužel však nevíme, kdy k této změně dojde. Podle našich informací by se tak mělo stát během jednoho až dvou měsíců.

Začněte obchodovat u brokera Stockpair

Broker Info Hlavní výhoda V českém jazyce Založit účet
*V případě úspěšného obchodu
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál je ohrožen.

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.