Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Novinka: I stockpairu se dotkl zásah CySEC

cysecJe tomu už pár týdnů od té doby, co CySEC vydal oběžník, ve kterém obeznámil všechny brokery o nových pravidlech. Podle nich by mimo jiné všichni regulovaní brokeři měli zobrazovat nejen středovou cenu, ale i cenu nákupní a prodejní, tak, jak to můžeme vidět např. v bankách. Když se brokeři do pár týdnů těmto pravidlům nepodřídí, ztratí svoji licenci. Více o tomto oběžníku zde: CySEC zpřísňuje pravidla pro binární obchody.

Před 2 týdny jsme vás informovali o tom, že všichni brokeři fungující na platformě SpotOption (např. Option Trade) už si tyto změny přisvojili a že je jen otázka času, až dojde na všechny regulované brokery, kteří nechtějí ztratit své licence.

Stockpair upravil svoji platformu

Všichni brokeři s platformou SpotOption, jak už jsme vám řekli v minulém článku, změny už do platformy zakomponovali. Teď přišel čas na brokery s jinými platformami. Mezi první, u kterých jsem si změny všiml je Stockpair. Konec konců u něho sám obchoduji nejvíce.

stockpair bid a ask price

Stockpair zobrazuje bid a ask cenu

stockpair silverStockpair bid a ask cenu nezobrazuje defaultně v rohu platformy, stejně jako např. banc de binary, ale zobrazí nám ji po zvolení typu opce, kterou chceme zakoupit. Když tedy vybereme CALL, v grafu se ukáže cena prodejní. Stejně tak pokud zvolíme PUT, ukáže se cena nákupní.

Teď už je jen otázkou času (tipuji to na pár dní, max. týdnů) kdy Stockpair začne zobrazovat i původ kótované ceny u příslušných aktiv. Teď momentálně ještě ukazuje pouze jméno aktiva.

Po stockpairu se změnami bude bezesporu následovat i TopOption a další brokeři přijdou posléze. 🙂

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

1 Komentář k “Novinka: I stockpairu se dotkl zásah CySEC”

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.