štítek: TheRealSignals

the real signals logoThe Real Signals je ve zkratce poskytovatel signálů na binární opce. Tyto signály (jak si můžete přečíst níže) fungují poměrně dobře, ovšem je třeba sedět celý den u počítače, což je asi jejich největší nevýhoda. Nejedná se o podvodného poskytovatele signálů jako ty, kterých je na internetu spousta. Jakto? Čtěte dále.

POZOR: The real signals na začátku roku 2018 ukončili svoji činnost. Nyní nenabízí ani signály, ani šablonu.

Úspěšnost TheRealSignals

Signály mají dlouhodobou úspěšnost okolo 71 %. Ale i tato úspěšnost se dá zlepšit a to když se budete držet následujícího pravidla: Po 2 prodělaných obchodech přestaňte pro tento den obchodovat! Většina prohraných obchodů je totiž vždy v jeden špatný den. Ostatní dny jsou zase velice ziskové.

Výsledky za poslední rok

therealsignals výsledky za poslední rok

Jak signály TheRealSignals fungují

TheRealSignals nedávno změnili svoji podobu. Nyní již nejsou k dispozici jako signály na internetu, ale pouze prodávají šablonu pro MT4.

Podle této šablony signály vysílali, takže prakticky se jedná o to samé. Bohužel však už ale musíme provést filtrování ručně.

TheRealSignals fungují následovně. Stačí otevřít jejich platformu a přihlásit se na svůj účet, který má zaplacené signály na tento měsíc. Poté už stačí jen čekat a kdykoli mezi 9:00 a 19:00 se může objevit signál. Většinou se tak děje buď v celou hodinu, ve čtvrt, půlu, nebo ve třičtvrtě. Napravo můžete vidět, jak signály, které dostáváte, vypadají.

Stačí mít stránku otevřenou na pozadí. Když přijde signál, stránka zapípá a vy máte přibližně 1 minutu na to, podvívat se jaký obchod provést a jednoduše to udělat u svého oblíbeného brokera.

Tyto signály fungují skvěle. Opravdu se mi osvědčily a to je co říct. První a asi nejdůležitější věc, kterou musím zmínit je to, že signály neprodukuje robot, ale sám administrátor stránek. Denně se objeví přibližně 4 až 5 signálů s dobou expirace povětšinou 15 minut a úspěšnost je pěkná – pro bližší info čtěte dál.

Administrátor dává pozor nejen na technickou analýzu, ale také se věnuje vyhlašováním zpráv (fundamentální analýza) a proto když se něco děje, žádné signály nezveřejňuje a všem to pěkně řekne tak, jak to je. Jedna ze zpráv, které do svého systému vysílá je například tato:

Kvůli nadcházejícímu vyhlašování zpráv ze světa jsme byli nuceni pro dnešek přestat obchodovat. Uvidíme se zítra.

(Přeloženo z aj.)

Skvělým faktorem je také to, že se administrátor nebojí zveřejňovat signály, které nevyšly. Do historie se opravdu zapíšou všechny signály, které svým sledovatelům vyslal.

Proč někdo sdílí své signály?

Další otázka, která přijde do hlavy většině lidí je: Proč by někdo sdílel své signály? Proč je sám neobchoduje?

Odpověď je jednoduchá: Peníze.

Signály nejsou zadarmo: Stojí 80 € (2 200 Kč) na 30 dní. To je ale podle mě směšná částka. Pojďme se nad tím zamyslet.

Když tedy za těch 30 dní (přibližně 21 dní obchodních) vyděláme více, než 80 €, zbytek jde do naší kapsy. Při vkladu $250 a průměrném zhodnocení 80 % je to tedy 10 výdělečných obchodů s $10. Musíme ale počítat i s nějakými obchody, které nevyjdou. Pokud by se signály nadále držely s průměrem 71 % a my obchodovali s $ 10 na každý obchod ať se děje co se děje, 80 dolarů vyděláme během 2, max. 3 dní a zbytek je pro nás!!!

Zpět k tématu: Proč je admin sdílí? Protože za ně dostává zaplaceno. Nevím, kolik lidí má tyto signály předplacené, ale dejme tomu, že třeba 50. To je zisk 4 000 € pro admina každý měsíc – BEZ RISKOVÁNÍ. Podle mě je to jednoduchá matematika. ?

the real signals

Binární Opce Signály – TheRealSignals

POZOR: The real signals na začátku roku 2018 ukončili svoji činnost. Nyní nenabízí ani signály, ani šablonu. Už jsme zde dělali porovnání spousty brokerů, obchodních...