Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Soutěž: Získejte strategii BERSI 2.0 úplně ZDARMA

Naše strategie BERSI 2.0 je bezpochyby něco, co by si měl každý obchodník binárních opcí vyzkoušet. Nejedná se o klasickou strategii, která díky svým indikátorům generuje signály. Takové strategie nikdy nemůžou být úplně ziskové a proto je třeba je brát s nadhledem a ne jako jediný obchodní ukazatel.

Strategie nefunguje pouze tak, že po zobrazené šipce uživatel provede obchod ve směru šipky na přesně danou dobu expirace. Naopak. Šipka pouze poukáže na to, že by bylo vhodné do nějakého obchodu vstoupit. Uživatel poté na základě zkušeností a vědomostí vyhodnotí, je-li to správný nápad. K tomu mu poslouží mimo jiné i automatické zakreslení důležitých price action linií.

Po třech měsících, kdy je strategie volně přístupná každému na internetu jsme provedli výzkum. A jaké jsou výsledky? Strategii doporučuje naprostá většina uživatelů. (Zdroj)

Jak získat BERSI 2.0 zdarma

soutez o bersi 2.0

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

3 komentáře k “Soutěž: Získejte strategii BERSI 2.0 úplně ZDARMA”

 1. Ahoj. Asi jsem uplne nepochopila,jak a v cem muze strategie BERSI tedy pomoci pri obchodovani a na jakych zakladech funguje.Az na ten zivy chat,kde se daji navzajem predavat zkusennosti.Muzes vice vysvetlit,prosim? Kdyz tato strategie nevyhodnocuje automaticky nejake preddefinovane indikatory,jak pak muze davat nejake verohodnejsi upozorneni na to,ze by bylo vhodne tehdy a tehdy provest obchod? A jeste,jak jsem si vsimla,byva u nekterych doporuceni (signalu) v teto strategii dokonce ii odhadovane % uspesnosti.
  Nerozumim ani tomu,zda tato strategie nahrazuje MT4 nebo je to jen k MT jakesi rozsireni? Musi mit pak obchodnik tedy otevreny svuj ucet nawbrokerskde stranace, dale MT4, kde si provadi sve vlastni analyzy a nakonec i Vasi strategii? Slouzi Vase strategie tedy pouze k potvrzovani analyz, ktere si obchodnik dela sam na MT4? Pripada mi to dost slozite, zvlaste pro zacatecniky.
  Omlouvam se za dlouhy dotaz, ale myslim, ze toto by mohlo zajimat i ostatni, kteri uvazuji o zakoupeni teto strategie. Diky!

  1. Ahoj,

   strategie od doby zveřejnění byla trochu pozměněna. Teď už funguje na bázi signálů, které mají určitou úspěšnost doplňené o VIP chat.

   Samozřejmě také je k dispozici šablona, kterou můžeš používat místo signálů a upravit si ji jak ti bude libo. 🙂

   ŠP

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.