Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

SOUTĚŽ: Vyhraj tablet s Finex.cz

tablet lenovo

Tablet, který může být váš!

Tak to tu ještě nebylo! Naše stránka OpceBinární.com vyhlašuje soutěž o tablet LENOVO IdeaTab S8-50. Víme, že mezi našimi čtenáři je spousta šikovných obchodníků, se kterými bychom chtěli navázat další spolupráci. A protože víme, že není úplně snadné se takzvaně rozhoupat a začít obchodovat, chtěli bychom jim tímto trochu pomoci.

Proto vyhlašujeme soutěž o nejlepšího obchodníka binárních opcí! Pro soutěž jsme vybrali samozřejmě brokera Stockpair, který byl čtenáři zvolen nejlepším brokerem pro rok 2015. Pravidla jsou opravdu jednoduchá a to:

Soutěž probíhá celý měsíc říjen.

  • Zaregistrovat se po kliknutí na soutěžní obrázek brokera níže, nebo zde.
  • Vložit na svůj obchodní účet libovolnou částku.
  • Obchodovat, využívat libovolných strategií a money management plánů.
  • Vyhraje ten, kdo zhodnotí svůj obchodní účet nejvíce ze všech!

Na obchodování máte celý měsíc říjen. Výherce bude vyhlášen po zkontrolování pravosti jeho obchodů na začátku listopadu. Jak by se vám líbilo, mít takový předčasný vánoční dárek? 🙂

⇩ Zapojit se do soutěže ⇩

soutezni banner stockpair

Zapojte se do soutěže kliknutím na obrázek!

LENOVO IdeaTab S8-50 LTE 16 GB

Za cenu, za kterou se dříve prodávaly jen nevýkonné a těžké tablety, nabízí elegantní, lehký a dostatečně rychlý model S8-50. Láká jemným displejem s praktickým poměrem stran, nadstandardními 2 GB RAM a dostatečně výkonným procesorem Intel Atom, či dvěma fotoaparáty.

 

Nedělá kompromisy levných tabletů – vnitřní paměť 16 GB je naprosto dostatečná, ale pokročilejší uživatelé ji mohou ještě rozšířit přes MicroSD karty. Ve výbavě kromě Wi-Fi najdete také Bluetooth a navigační systém GPS. A co víc, tato verze nabízí slot na SIM kartu a umí se připojit k rychlémi mobilnímu internetu LTE!

Důležité informace:

→ Výhercem bude vyhlášen ten, jehož stav (peníze na obchodním účtu) se zvýši co nejvíce (procentuelně ku prvnímu vkladu).
→ Pokud se nám bude zdát výkon podezřelý, budeme vyžadovat výpis všech obchodů od brokera.
→ Účastníkem soutěže se stáváte po registraci přes náš soutěžní link (zde)
→ Soutěž je pouze pro nově regitrované klienty.
Soutěž startuje 1. 10. 2015 a končí 31. 10. 2015.

 

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.