Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Soutěž: Výherce obdržel svůj tablet!

Zivnustka fotoS velkou slávou slávou vyhlašujeme výherce naší říjnové soutěže o tablet Lenovo! Tablet získává obchodník Živnůstka, který dokázal svůj účet zhodnotit až na téměř 350 % svého vkladu. Ze svých vložených $250 totiž dokázal vyobchodovat $821.3! Děkujeme za zaslanou fotku!

Ze výhercových obchodů je zřejmé, že si zvolil přísnou money managementovou strategii a investoval vždy pouze částku $12 a to s dobou expirace 30 minut. Vypadá to, že u počítače seděl den co noc – ale za ten výsledek to určitě stálo! 🙂 Vyňatek z jeho obchodů si můžete prohlédnout níže.

Děkujeme všem ostatním zájemcům o soutěž, příště to třeba vyjde!

Broker Hlavní výhoda Minimální vklad Profit V českém jazyce Recenze Založit účet
*V případě úspěšného obchodu
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál je ohrožen.

screenshot obchody

Vyňatek z obchodního účtu našeho výherce!

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

15 komentářů k “Soutěž: Výherce obdržel svůj tablet!”

  1. Díky všem za gratulace, tablet je skvělý, určitě se bude hodit!! 🙂 Ke strategii, kterou používám: obchoduji hlavně když se trh moc nehýbe (přes noc a odpoledne) a používám hlavně price action. Fibonacciho linie, od kterých se cena odráží do nekonečna… Jen je třeba si je správně nakreslit.

    Díky moc a všem hodně štěstí!

    1. Gratulujem p. Živnústka, ste fakt borec – to je super výsledok…a že večer a v noci sa nedá obchodovat…tie výsledky sú perfektné…bolo by skvelé o tejto taktike napísať samostatný článok – vidím, že je nás viac kto je zvedavý…ak by ste mohli, budeme viacerí veľmi vďační…
      Želám aj naďalej veľa takýchto úspechov…

  2. No gratuluji mu.Je vidět že klučina obchoduje hlavně v noci 🙂 .Ale jestli vidím dobře tak účet má u Stockpair kde obchoduje za 12 dolarů což mě nejde a nevím proč.Ale jinak ještě jednou gratulka

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.