tablet
Tento článek pojednává o binárních opcích, které momentálně obchodovat nelze u žádné firmy v EU. Existuje však alternativa s názvem FX Opce. Více o tom zde: Co jsou FX Opce?

Zivnustka fotoS velkou slávou slávou vyhlašujeme výherce naší říjnové soutěže o tablet Lenovo! Tablet získává obchodník Živnůstka, který dokázal svůj účet zhodnotit až na téměř 350 % svého vkladu. Ze svých vložených $250 totiž dokázal vyobchodovat $821.3! Děkujeme za zaslanou fotku!

Ze výhercových obchodů je zřejmé, že si zvolil přísnou money managementovou strategii a investoval vždy pouze částku $12 a to s dobou expirace 30 minut. Vypadá to, že u počítače seděl den co noc – ale za ten výsledek to určitě stálo! 🙂 Vyňatek z jeho obchodů si můžete prohlédnout níže.

Děkujeme všem ostatním zájemcům o soutěž, příště to třeba vyjde!

screenshot obchody
Vyňatek z obchodního účtu našeho výherce!

14 KOMENTÁŘE

  1. Díky všem za gratulace, tablet je skvělý, určitě se bude hodit!! 🙂 Ke strategii, kterou používám: obchoduji hlavně když se trh moc nehýbe (přes noc a odpoledne) a používám hlavně price action. Fibonacciho linie, od kterých se cena odráží do nekonečna… Jen je třeba si je správně nakreslit.

    Díky moc a všem hodně štěstí!

    • Gratulujem p. Živnústka, ste fakt borec – to je super výsledok…a že večer a v noci sa nedá obchodovat…tie výsledky sú perfektné…bolo by skvelé o tejto taktike napísať samostatný článok – vidím, že je nás viac kto je zvedavý…ak by ste mohli, budeme viacerí veľmi vďační…
      Želám aj naďalej veľa takýchto úspechov…

  2. No gratuluji mu.Je vidět že klučina obchoduje hlavně v noci 🙂 .Ale jestli vidím dobře tak účet má u Stockpair kde obchoduje za 12 dolarů což mě nejde a nevím proč.Ale jinak ještě jednou gratulka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.