tablet

Jak už jsme avizovali v minulém příspěvku, dnešním dnem byla spuštěna a odstartována SOUTĚŽ O TABLET Lenovo! Ještě stále se můžete registrovat po kliknutí na soutěžní obrázek níže, nebo zde. Znovu opakujeme:

  • Obchodník, který zhodnotí svůj účet nejvíce ze všech soutěžících od nás obdržá tablet LENOVO IdeaTab S8-50. A to úplně ZDARMA.
  • Tablet výherci pošleme poštou po domluvě.
  • Soutěž probíhá pouze v měsíci říjnu. Registrovat se a obchodovat můžete kdykoli.

soutezni banner stockpair

Teď už jen nezbývá než dodat: hodně štěstí, obchodníci!

Začněte obchodovat

LENOVO IdeaTab S8-50 LTE 16 GB

Za cenu, za kterou se dříve prodávaly jen nevýkonné a těžké tablety, nabízí elegantní, lehký a dostatečně rychlý model S8-50. Láká jemným displejem s praktickým poměrem stran, nadstandardními 2 GB RAM a dostatečně výkonným procesorem Intel Atom, či dvěma fotoaparáty.

Nedělá kompromisy levných tabletů – vnitřní paměť 16 GB je naprosto dostatečná, ale pokročilejší uživatelé ji mohou ještě rozšířit přes MicroSD karty. Ve výbavě kromě Wi-Fi najdete také Bluetooth a navigační systém GPS. A co víc, tato verze nabízí slot na SIM kartu a umí se připojit k rychlémi mobilnímu internetu LTE!

Důležité informace:

→ Výhercem bude vyhlášen ten, jehož stav (peníze na obchodním účtu) se zvýši co nejvíce (procentuelně ku prvnímu vkladu).
→ Pokud se nám bude zdát výkon podezřelý, budeme vyžadovat výpis všech obchodů od brokera.
→ Účastníkem soutěže se stáváte po registraci přes náš soutěžní link (zde)
→ Soutěž je pouze pro nově regitrované klienty.
Soutěž končí 31. 10. 2015.

tablet lenovo
Tablet, který může být váš!

4 KOMENTÁŘE

  1. Uvidime jak dopadnu no 😀 😀 zatím se moc nedari, ale tak treba se to jeste rozjede. Rad bych vyhral, ale nezblaznim se kdyz ne no.

  2. Celkem zajímavá soutěž 😀 nikdy jsem nic nevyhrál, mám na to hroznou smůlu 😀 😀 😀 přemýšlím, že bych to zkusil, třeba by se mi to jednou za celej život mohlo podařit 😀 😀

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.