Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Recenze: Ultimate4Trading – Podvod nebo skvělý systém?

Publikováno
Recenze: Ultimate4Trading – Podvod nebo skvělý systém?

Už je to tady zase. Je to smutné, ale je to tak. Jak už jsme řekli spoustakrát a spoustakrát ještě řekneme: Binární opce nejsou podvod, ale podvodných systémů na binární opce je habaděj – více podvodných systémů. Nyní si ale řekneme něco právě o tomto systému – Ultimate4Trading.

Podvod Ultimate4Trading

Tento progam je vytvořený stejně jako většina ostatních podvodných systémů na binární opce. Jsou připraveny posílat uživatelům obchodní signály. Ovšem až po tom, co uživatel zaplatí – to samo o sobě by neměl být problém, ne? Problém však je to, že signály nefungují.

Zde jsem připravil seznam důvodů, podle kterých lze poznat, že se jedná o podvod.

  • Na stránkách se píše, že software je přístupný pouze pro omezené množství lidí. Proč by ale do systému někdo připouštěl pouze omezené množství lidí a zároveň systém propagoval všude možně – tyto dvě věci si navzájem odporují. Je dokázáno, že když nerozhodný člověk je do něčeho tlačen (např. pocitem, že se již brzy software vyprodá,) je větší pravděpodobnost, že si ho koupí. Omezené množství lidí je tedy lež, která pouze tlačí na emoce.
  • Ulitmate4Trading nabízí jednu zásadní věc: možnost vyzkoušet si systém na demo účtu. Jenže na demo účtu všechny obchody, nebo alespoň většina, vychází. “Super, hned si systém koupím!” myslí si určitě spousta napálených lidí. Jenže omyl! Demo účet poskystovaný autory tohoto systému je zmanipulovaný a vůbec se podle něho nedá obchodovat!
  • Celý systém funguje pouze u brokera EZTrader. To je pohádka sama o sobě, o něm už všichni vědí, že se jedná o podvod, že? (Viz články zde: Optionavigator povod, Profitonline podvod)
  • Algoritmus generující signály k obchodování u systému Ultimate4Trading podle všeho vytvořil John Cross s jeho přáteli během studia na univerzitě v USA. Ovšem autor italské verze tohoto podvodného projektu, Trading 30 Elode, který je úplně stejný jako Ultimate4Trading, je ale Giovanni Croce. Stejná pohádka o univerzitě – to už je divné, ne?
Ultimate4Trading reklama
Všimněte si nápisu nahoře v rohu. Překlad: Jedná se o placenou reklamu, ve které vystupují herci, kteří propagují tento produkt.

Na celý systém je na internetu i reklama s názvem Startup365 Czech, která se skrývá za jakýsi finanční, či investorský magazín pojednávající o startupech. Na tomto serveru je i rozhovor s autory projektu (samozřejmě jsou to herci) kteří se smějí tomu, jak jsou bohatí a jaký mají skvělý život. Ještě aby ne, když podvedli tisíce lidí! Na stránky tohoto projektu byla největší reklama na začátku tohoto roku, kdy se na stránkách podle statistik objevilo téměř půl milionu lidí za měsíc!

Abychom to shrnuli

Tohoto projektu se určitě vyvarujte. Pokud jste do tohoto systému již vložili peníze, podělte se s námi prosím o váš příběh, abychom mohli varovat další potenciální obelhané lidi! Děkujeme!

Líbil se vám tento článek?
2
0

Autor

Pod tímto profilem většinou publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další hosté, kteří nejsou stálými autory.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (10 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte ke svému uživatelskému účtu.

katka

Jen se chci podělit o novou kampaň, na kteoru jsem narazila na fb. Kampaň vás přesměruje na stránky 25000denne.com, kde vám ve videu povykládá nějaký Honza šrámek, jak můžete vydělat až 25000denně obchodováním s jejich softwarem na trading. Samozřejmě se jedná o Ultimate4 trading. Stránky už jsou vylepšené, mají lepší grafiku, funkce atd. a protože obličej toho “honzy šrámka” už je asi hodně profláknutý, tak je jeho fotka rozostřená s nápisem “respektujte mé soukromí”.

Štěpán Petřivý

Díky za zprávu Katko, taky jsem to na FB viděl, je to sprostý podvod!

katka

Dobrý den, taky jsem naivní… oteřela jsem si tam napřed demo účet, kde bylo z 15 obchodů cca 9 úspěšných- což mi nepřišlo divné, výdělek cca 126euro. Co jsem ale nevěděla, že tento systém má co do činění s EZ trader- to nějak nevyplynulo z ničeho co mi přišlo. Až ve chvíli, kdy jsem vložila skutečné peníze (250 euro) a zkusila pár obchodů přes U4T jsem velmi rychle pochopila, že tudy cesta nevede – byť to vyšlo 50/50, tak při bližším zkoumání mi došlo, že to je věc náhody a tak jsem program ukončila. Mezitím mi ale přišel email od EZtrader, kde mě vítali do týmu a dali mi bonus. V tu chvíli mi došlo teprve, že z tama peníze nedostanu tak snadno, což se mi potvrdilo, když jsem si uzavřela pár obchodů (abch mohla provést výběr), ve kterých mé tipy byly správné, a po celou dobu se držely v zisku, až teprve těsně před koncem expirace se náhle změnil trend a já samozřejmě o peníze přišla. Samozřejmě si ani zbytek nevyberu, protože sice mám ještě víc než 200 euro, ale obchodovala jsem se svými penězi a po odečtení bonusu mi zůstává jen cca 25 euro k výběru – to nelze vybrat. Takže by se mi hodilo, kdyby někdo znal nějaký háček, abych ty peníze mohla vybrat. protože úpspěšných obchodováním to tady asi nepůjde, když se starají, aby úspěšná byla jen tak akorát, abych nemohla vybrat.

Štěpán Petřivý

Ahoj, bohužel – moc ti asi neporadím – jsou to s prominutím svi**** ale zkus mi poslat email a mrkneme na to. ;-) šp

Petr Navratil

Užitečná informace, sice jsem si demo účet ani reálný účet neotvíral, ale v každém případě děkuji.

Jindra

Užitečne rady diky Štěpane…

Oldřich Neumann

PS. ale když píšete o těch podvodných doporučte i ty seriózní prosím, jistě to zajímá více lid než jenom mě. Děkuji

Štěpán Petřivý

Ahoj Oldo, díky za zprávu, škoda že ses nechal zlákat – příště už jim to snad nevyjde. :-) Problém je, že těch seriózních moc není. Ale za zmínku určitě stojí alespoň tento: https://finex.cz/binarni-opce-signaly-therealsignals/ sám jsem ho testoval :-) A možná znovu ještě zkusím příští měsíc.

Oldřich Neumann

Dobrý den
plně souhlasím s tím co píšete, také jsem se nechal zlákat a otevřel demo účet u Ultimat4trading a tam vyhrál všechny otevřené obchody, možná až na pár prohraných. Tak jsem tam poslal 100 usd abych to otestoval v reálu a všechny 4 otevřené obchody jsem projel, takže si také myslím, že je to podvod a past na peníze klientů. Navíc u jiných profi systémů máte online chat, ale zde ne. A když jsem jim napsal co se stalo, tak odpověděli, že to není možné že všichni vydělávají, tak jsem asi měl zrovna smůlu a mám to zkusit znovu. Tak pozor ať také nenaletíte. Zdraví Olda

Fantomas

Naivní … Naivní…naivni

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 78 % účtů retailových investorů peníze.
U 67,85 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 68 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 76 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Investování zahrnuje rizika ztrát.‎