Seriál technické analýzy
Seriál technické analýzy
Tento článek pojednává o binárních opcích, které momentálně obchodovat nelze u žádné firmy v EU. Existuje však alternativa s názvem FX Opce. Více o tom zde: Co jsou FX Opce?

Tento článek je volným pokračováním minulého dílu seriálu Použití Fibonacciho linií (Strategie), takže ho doporučuji předem přečíst, pokud nevíte, jak se pomocí Fibonacciho linií obchoduje.

V tomto článku jsou jako příklady použity obchody binárních opcí. Fibonacciho linie ale lze použít i pro obchod kryptoměn či jiných CFD trzích.

Dnes jsem neměl moc času na obchody, ale i tak jsem pro vás jeden obchod na základě použití Fibonacciho linií udělal, abych vám ukázal, jak jednoduché je takové obchody najít. Chtěl jsem natočit video, ale zasekl se mi software na videa a budu si muset koupit jiný. Bohužel to ještě chvíli budete muset vydržet bez videí. 🙂

Obchod USDJPY s časem expirace 20 minut

Obrázek č. 1: Situace
Obrázek č. 1: Situace (Timeframe M15)

Zakreslil jsem si fibonacciho linie (viz obrázek č. 1) a jen čekal, až se bude cena blížit k jedné z nich. Když jsem si v 17:30 všimnul, co se děje s cenou, zbystřil jsem a přiblížil si na M1. Cena se náhle dotkla 50% Fibonacciho linie (viz obrázek č. 2)a v tom momentě jsem investoval na obrat (CALL).

obchod binární opce usd jpy
Obrázek č. 2: Vstup do CALL obchodu (Timeframe M15)

Ještě jeden obrázek (obrázek č. 3) z timeframe M1, abyste viděli, jak opravdu ukázkový obrat nám cena ukázala.

obchod
Obrázek č. 3: Podrobný pohled na obchod (Timeframe M1)

Tuto opci jsem obchodoval pomocí No Touch binárních opcí, na které se zaměříme příště. Na závěr ještě výpis od brokera. $14 (300 Kč) za 20 minut, to pro začátek není špatné, ne? 🙂

binární opce výhra
Obrázek č. 4: Výpis u brokera

Více info o fibonaccim a jak díky němu obchodovat

6 KOMENTÁŘE

  1. ahoj, jak prosím odstraním F.L. z MT4 a jak se u nich mění barva? ( mám je žlutý a nelze na nich nic přečíst a nevim jak je mám dát pryč.

    děkuji

    • Stačí na ně dvakrát poklepat levým tlačítkem myši a poté se ti na nich objeví tečky. Pak stačí dát delete. A pro změnu barvy na ni klikni pravým tlačítkem po tom, co na ni poklepeš a zvol poslední možnost (myslím, že se tam píše vlastnosti)

      ŠP

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.