Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

6. díl Seriálu technické analýzy – Použití Fibonacciho linií (Obchody)

Tento článek je volným navazováním na minulý díl seriálu Použití Fibonacciho linií (Strategie), takže ho doporučuji předem přečíst, pokud nevíte, jak se pomocí Fibonacciho linií obchoduje.

Dnes jsem neměl moc času na obchody, ale i tak jsem pro vás jeden obchod na základě použití Fibonacciho linií udělal, abych vám ukázal, jak jednoduché je takové obchody najít. Chtěl jsem natočit video, ale zasekl se mi software na videa a budu si muset koupit jiný. Bohužel to ještě chvíli budete muset vydržet bez videí. 🙂

Obchod USDJPY s časem expirace 20 minut

Obrázek č. 1: Situace

Obrázek č. 1: Situace (Timeframe M15)

Zakreslil jsem si fibonacciho linie (viz obrázek č. 1) a jen čekal, až se bude cena blížit k jedné z nich. Když jsem si v 17:30 všimnul, co se děje s cenou, zbystřil jsem a přiblížil si na M1. Cena se náhle dotkla 50% Fibonacciho linie (viz obrázek č. 2)a v tom momentě jsem investoval na obrat (CALL).

obchod binární opce usd jpy

Obrázek č. 2: Vstup do CALL obchodu (Timeframe M15)

Ještě jeden obrázek (obrázek č. 3) z timeframe M1, abyste viděli, jak opravdu ukázkový obrat nám cena ukázala.

obchod

Obrázek č. 3: Podrobný pohled na obchod (Timeframe M1)

Tuto opci jsem obchodoval pomocí No Touch binárních opcí, na které se zaměříme příště. Na závěr ještě výpis od brokera. $14 (300 Kč) za 20 minut, to není špatné, ne? 🙂

binární opce výhra

Obrázek č. 4: Výpis u brokera

Momentálně nejlepší broker pro obchodování

Broker Hlavní výhoda Minimální vklad Profit V českém jazyce Recenze Založit účet
IQ Option DEMO ÚČET ZDARMA $ 10 Až 92 %* Ne Recenze Začněte obchodovat
*V případě úspěšného obchodu
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál je ohrožen.

Bohužel broker 24winner už delší dobu neexistuje a tak jsem tedy vybral nového brokera, který nabzí totožnou platformu pro binární obchodování. Tohoto brokera mám rád hlavně proto, že nabízí TOUCH-NO TOUCH opce s krátkou dobou expirace (i pod 1h) a hlavně má super rychlou platformu, což je dobré pro opce SPEED MASTER (60 – 120 sekund)

Více info o fibonaccim a jak díky němu obchodovat

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

6 komentářů k “6. díl Seriálu technické analýzy – Použití Fibonacciho linií (Obchody)”

  1. ahoj, jak prosím odstraním F.L. z MT4 a jak se u nich mění barva? ( mám je žlutý a nelze na nich nic přečíst a nevim jak je mám dát pryč.

    děkuji

    1. Stačí na ně dvakrát poklepat levým tlačítkem myši a poté se ti na nich objeví tečky. Pak stačí dát delete. A pro změnu barvy na ni klikni pravým tlačítkem po tom, co na ni poklepeš a zvol poslední možnost (myslím, že se tam píše vlastnosti)

      ŠP

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.