Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Podvod Profitonline – Další šaškárna od EZtrader

O ošklivém podvodu profitonline už jsme vás informovali před pár týdny a doufáme, že od té doby už vás ani nenapadlo ho vyzkoušet. Dnes pro vás máme dalších pár informací právě o této stránce.

Jak už jsme řekli v minulém článku geniální podvod profitonline, celý systém je založený na tom, že se vám založí účet u brokera eztrader, aniž byste o tom věděli. A vy pak děláte obchody podle toho, co vám systém ukáže. Už to by ve vaší hlavě mělo ukazovat pomyslné červené karty. Ale jak je to vůbec s tímto brokerem? Proč zrovna u něho?

postizeny clovek s napisem eztrader

Pravděpodobně jeden ze zaměstnanců

Na to mám pro vás rychlé a potvrzené odpovědi. Podle mě za celým systémem stojí samotný broker EZtrader, nebo jeho marketingový tým. Všichni totiž víme, že celé stránky brokera a styl, kterým se chovají ke svým klientům, stojí za nic. Napsáno o tom bylo už spousta a to ať už u nás na webu, tak i ve světě (např. zde: EZTrader sucks).

Pamatujete si na podvod s názvem optionavigator? Ano – jednalo se o to samé v bledě modrém. Jen bez “úžasného” youtube videa se slečnou, rádoby herečkou, která očividně po absolvování víkendového tábora usoudila, že na to má.

optionavigator

Takto vypadá optionavigator

Další body, které by nás, obchodníky, měly zajímat, jsou neférové podmínky, ke kterým se uživatel nevědomky zavazuje. Mimo jiné na nás číhá například:

 • Pokud se už rozhodnete investovat peníze, ale poté zjistíte, že to byl špatný nápad, peníze si zpět hned vybrat nemůžete!
  • Je třeba provést minimálně 3 obchody.
  • Platí se poplatek 10 % z vybírané částky.
  • Minimální výběr je $100
 • Profitonline jakožto podvod vám samozřejmě doporučí špatné obchody, aby na tom eztrader vydělal a potom když proděláte 3 obchody, už nemáte všech $100, které je nutné mít pro možnost výběru.

Broker navíc nenabízí demo účet ani zdarma, doknce ani po provedení vkladu, jako to občas bývá (brokeři s demo účtem) No řekněte sami, kdybyste nebyli upozorňováni, nalétli byste na takové video?

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

2 komentáře k “Podvod Profitonline – Další šaškárna od EZtrader”

 1. “se slečnou, rádoby herečkou, která očividně po absolvování víkendového tábora usoudila, že na to má”

  Dobrý, kluci 😀

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.