profitonline uvodni obrazovka
Tento článek pojednává o binárních opcích, které momentálně obchodovat nelze u žádné firmy v EU. Existuje však alternativa s názvem FX Opce. Více o tom zde: Co jsou FX Opce?

O ošklivém podvodu profitonline už jsme vás informovali před pár týdny a doufáme, že od té doby už vás ani nenapadlo ho vyzkoušet. Dnes pro vás máme dalších pár informací právě o této stránce.

Jak už jsme řekli v minulém článku geniální podvod profitonline, celý systém je založený na tom, že se vám založí účet u brokera eztrader, aniž byste o tom věděli. A vy pak děláte obchody podle toho, co vám systém ukáže. Už to by ve vaší hlavě mělo ukazovat pomyslné červené karty. Ale jak je to vůbec s tímto brokerem? Proč zrovna u něho?

Na to mám pro vás rychlé a potvrzené odpovědi. Podle mě za celým systémem stojí samotný broker EZtrader, nebo jeho marketingový tým. Všichni totiž víme, že celé stránky brokera a styl, kterým se chovají ke svým klientům, stojí za nic. Napsáno o tom bylo už spousta a to ať už u nás na webu, tak i ve světě (např. zde: EZTrader sucks).

Pamatujete si na podvod s názvem optionavigator? Ano – jednalo se o to samé v bledě modrém. Jen bez “úžasného” youtube videa se slečnou, rádoby herečkou, která očividně po absolvování víkendového tábora usoudila, že na to má.

optionavigator
Takto vypadá optionavigator

Další body, které by nás, obchodníky, měly zajímat, jsou neférové podmínky, ke kterým se uživatel nevědomky zavazuje. Mimo jiné na nás číhá například:

 • Pokud se už rozhodnete investovat peníze, ale poté zjistíte, že to byl špatný nápad, peníze si zpět hned vybrat nemůžete!
  • Je třeba provést minimálně 3 obchody.
  • Platí se poplatek 10 % z vybírané částky.
  • Minimální výběr je $100
 • Profitonline jakožto podvod vám samozřejmě doporučí špatné obchody, aby na tom eztrader vydělal a potom když proděláte 3 obchody, už nemáte všech $100, které je nutné mít pro možnost výběru.

Broker navíc nenabízí demo účet ani zdarma, doknce ani po provedení vkladu, jako to občas bývá. No řekněte sami, kdybyste nebyli upozorňováni, nalétli byste na takové video?

2 KOMENTÁŘE

 1. “se slečnou, rádoby herečkou, která očividně po absolvování víkendového tábora usoudila, že na to má”

  Dobrý, kluci 😀

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.