Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Klady a zápory bonusů binárních opcí

V tomto příspěvku si řekneme něco o bonusech. Probereme jejich důvody, výhody, nevýhody a nakonec si to všechno pěkně shrneme. Takže pokud neradi čtete “delší” články, přeskočte až na konec článku.

Co jsou to bonusy

Bonusy jsou peníze zdarma, které se nám brokeři binárních opcí jako např. stockpair snaží vnutit. Proč by nám ale někdo chtěl dávat peníze jen tak pro nic za nic? To je velice jednoduché, čtěte dál a dozvíte se to.

Od 2. 12. 2016 už žádný regulovaný broker nesmí nabízet bonusy! Více informací zde: Konec bonusů na binární opce.

Jednoduché rozdělení bonusů

Bonusy u binárních opcí si můžeme rozdělit do dvou skupin. Takzvané no-deposit bonusy a ty druhé – samozřejmě – deposit bonusy.

No deposit bonus

No deposit bonusy jsou pěkné. Hodí se, když si chceme vyzkoušet platformu, která nenabízí demo účet. Můžeme si něco vydělat bez nutnosti vkladu. Bohužel tento typ bonusů není moc rozšířený a momentálně nevím o žádném brokerovi, který by ho nabízel.

Většinou fungují tak, že se zaregistrujete na platformu a poté napíšeme na support. Sdělíme jim bonusový kód a manažer, nebo manažerka, která se nás ujala nám přidá peníze na účet u brokera (většinou malé sumy, například $25) úplně zdarma. Můžeme tedy začít obchodovat i bez vkladu.

Deposit bonus

Na deposit bonusy mají lidé rozdílné názory. Jedna strana je šťastna, že dostane peníze zdarma, ti to většinou s obchodováním myslí opravdu vážně. Ta druhá strana, která nemá tento typ bonusu ráda si většinou chtějí jen “binární obchodování vyzkoušet” a proto se jim nelíbí, že musí bonus protočit a nemůžou si ho tedy hned vybrat.

Fungují tak, že po přihlášení a vložení peněz se nám na účtě objeví více peněz, než jsme vložili. Většinou o něco mezi 20 a 100 % vkladu navíc.

Proč by nám ale někdo dával peníze zdarma? Protože se to brokerům vyplatí. A proč? Protože musíme nejdříve protočit určitý násobek bonusu, než budeme moci naše peníze vybrat a je tu šance, že o peníze přijdeme a nevybereme si tedy nic.

Protočení

Protočení je vlastně prosazení určitého násobku bonusu. Takže pokud je náš bonus $200 a broker chce, abychom ho protočili 40X, než budeme moci vybrat, musíme provést obchody v celkové hodnotě $8 000. To znamená např. 100 obchodů s $80. To se líbí druhé skupině lidí – těm, kteří to s obchodováním myslí vážně, protože by stejně tuto hodnotu proobchodovali, ať bonus mají, nebo nemají.

Lidé ze skupiny druhé to ale rádi nemají a to proto, že chtějí udělat 10 obchodů a peníze si hned vybrat. To se jim ale nepodaří, protože bonus neprotočili.

Můj názor

Mám já osobně rád bonus? Ano, každopádně. Jsou to pro mě peníze zdarma, protože vím, že jelikož mé obchody jsou ve větší míře výdělečné, nemusím se protočení bát.

Shrnutí

+

Dostaneme až 100 % peněz které vložíme zdarma.
Zvětšení počátečního kapitálu.

Musíme u brokera nějakou chvíli obchodovat.
Pokud si nejsme s obchodováním jisti, nemůžeme si to hned rozmyslet.
Někdy si musíme o bonus žádat na podpoře, a trvá tak déle, než ho obdržíme.

 

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

2 komentáře k “Klady a zápory bonusů binárních opcí”

  1. Ahoj Stepane, dekuju za supoer clanek. Na binearnich opcich zacinam a zajimalo by me jak to je s vybery. Ja totiz nerozumim tomu, kdyz udelam vklad na ucet 1000USD+dostanu bonus rekneme 500USD. Za tyden budu mit na ucte 2000USD. Tak to znamena, ze 500USD si mohu vybrat hned? Nikdo prece nemuze urcit zda jsem obchodovala s bonusem, nebo s mym vlastnim vkladem.. ? Snad otazku pokladam sruzumitelne.. 🙂 Dekuju. Petra

    1. Ahoj Petro,

      ono je to složitější. A právě proto před pár týdny CySEC nařídil všem brokerům, že už bonusy poskytovat nesmí. Takže již brzy odpadnou všechny starosti s nimi spojené.. 🙂

      ŠP

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.