Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Pár způsobů jak zlepšit vaše obchodovací schopnosti

Zkoumejte, čtěte, učte se

Nejdůležitější věc, kterou musím doporučit jak novým obchodníkům, tak zkušenějším je – nepřestávejte se učit. Ať už z naší stránky, na kterou se stále snažíme přidávat nové informace, z knih a nebo videí na youtube. Čím více se budeme zdokonalovat, tím větší úspěšnost budeme mít, když přijde na obchodování s našimi vydřenými penězi.

Ať už jsme zkušení sebevíce, pomoc od profesionála nikdy není k zahození. Může zkontrolovat naše techniky a analýzy, nebo nám i pomoci se právě v těchto věcech vyznat. Právě proto jedna z věcí, které doporučuji lidem, kteří mi píšou na mail, je najít si webináře (něco jako seminář, ale vše je on-line ve vašem obýváku) a těch se účastnit. Co se také dá dělat je koupit si knihu, kterou sepsal profesionální trader. Stojí mezi 100 a 1000 Kč, ale použitou můžeme buď v antikvariátu, nebo na internetu sehnat i pod 100 Kč.

Broker Hlavní výhoda Minimální vklad Profit V českém jazyce Recenze Založit účet
*V případě úspěšného obchodu
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál je ohrožen.

Zkoušejte a chybujte

DiscussionMožná vám přijde divné, že vám radím, abyste dělali chyby. Ve skutečnosti je to ale jeden z nejlepších, ne-li nejlepší způsob, jak se učit. Pokud mám nějaký názor (předpověď směru trhu), stojím si za ním a provedu obchod, jsou 2 možné výsledky. Buď mi to vyjde a já vím, že jsem měl pravdu a můžu zkoušet dál. Nebo mi to nevyjde, obchod prohraju, ale ponořím se zpětně do grafu a najdu si, co jsem přehlédl, nebo kde udělal chybu.

Právě proto velice doporučuji obchodovat na demo módu u nás na stránce (Binární opce demo účet) a nebo u TopOption, abyste se plně naučili využívat jejich platformy.

Broker Hlavní výhoda Minimální vklad Profit V českém jazyce Recenze Založit účet
*V případě úspěšného obchodu
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál je ohrožen.

Diskutujte, šiřte a pomáhejte si

DiskuzePoslední věc, kterou bych vám dnes rád řekl a poprosil je: diskutujte s lidmi o binárních opcích a pomáhejte si navzájem. Navštěvujte naše fórum (diskuze) a ptejte se. Mě, nebo dalších návštěvníků. Já budu velice rád, když vám budu moct jakkoli pomoci.

Čím více nás bude na fórum chodit, tím větší šance je, že spolu uspějeme. Pojďme do toho.

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.