Finex.cz logo
Hamburger menu Close menu
Finex » Akademie Finex.cz » Pár způsobů, jak zlepšit vaše obchodovací schopnosti

Pár způsobů, jak zlepšit vaše obchodovací schopnosti

Pár způsobů, jak zlepšit vaše obchodovací schopnosti

Zkoumejte, čtěte, učte se

Nejdůležitější věc, kterou musím doporučit jak novým obchodníkům, tak zkušenějším je – nepřestávejte se učit. Ať už z naší stránky, na kterou se stále snažíme přidávat nové informace, z knih a nebo videí na youtube. Čím více se budete zdokonalovat, tím větší úspěšnost budete mít, když přijde na obchodování s našimi vydřenými penězi.

Ať už jste zkušení sebevíce, pomoc od profesionála nikdy není k zahození. Může zkontrolovat naše techniky a analýzy, nebo nám i pomoci se právě v těchto věcech vyznat. Právě proto jedna z věcí, které doporučuji lidem, kteří mi píšou na mail, je najít si webináře (něco jako seminář, ale vše je on-line ve vašem obýváku) a těch se účastnit. Co se také dá dělat je koupit si knihu, kterou sepsal profesionální trader. Stojí mezi 100 a 1000 Kč, ale použitou můžeme buď v antikvariátu, nebo na internetu sehnat i pod 100 Kč.

Zkoušejte a chybujte

DiscussionMožná vám přijde divné, že vám radím, abyste dělali chyby. Ve skutečnosti je to ale jeden z nejlepších, ne-li nejlepší způsob, jak se učit. Pokud mám nějaký názor (předpověď směru trhu), stojím si za ním a provedu obchod, jsou 2 možné výsledky. Buď mi to vyjde a já vím, že jsem měl pravdu a můžu zkoušet dál. Nebo mi to nevyjde, obchod prohraju, ale ponořím se zpětně do grafu a najdu si, co jsem přehlédl, nebo kde udělal chybu.

Diskutujte, šiřte a pomáhejte si

DiskuzePoslední věc, kterou bych vám dnes rád řekl a poprosil je: diskutujte s lidmi o binárních opcích a pomáhejte si navzájem. Pokud vám někdy něco není jasné, napiště dolů do komentářů pod článek. A to buď mně, nebo někomu z dalších čtenářů – třeba sami řeší stejný problém.

Čím více nás bude komentáře psát a radit, tím větší šance je, že spolu uspějeme. Pojďme do toho.

Sdílení článku na facebook Facebook Sdílení článku na twitter Twitter

Ohodnoťte tento článek!

RECENZE

TOP Forex a CFD brokeři

XTB logo
XTB★ 98 %
U 76 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
eToro logo
eToro★ 93 %
U 75 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
RoboMarkets logo
RoboMarkets★ 91 %
U 66.8 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex logo