Finex.cz logo
Menu
Finex » Binární opce » Binární opce a podvody - Na co si dát pozor? » Optionavigator – podvodný systém

Optionavigator - podvodný systém

Optionavigator - podvodný systém

Pokud se o binární opce zajímáte, určitě víte, jak jsou v poslední době oblíbené. Čím dál více obchodníků, ať už zkušených, nebo těch, kteří začínají, zkouší binární opce. S rostoucím zájmem o binární opce, roste také počet podvodů, na které můžeme narazit. Ať už se jedná o podvodné obchodovací systémy, podvodné stránky, nebo podvodné brokery, vždy je potřeba dát si na tyto podvody pozor.

Tito "podvodníci", se vždy zaměřují na začínající obchodníky, kteří toho o obchodování binárních opcí moc neví. Začínající obchodník nepozná, co je podvod a co ne.

Proto se vám také touto formou snažíme sdělit, na co si dát pozor, abyste nepřišli o své těžce vydělané peníze.

Co je Optionavigator a jak funguje ?

EZtraderOptionavigator, chybně označovaný, také jako (OptionNavigator) je jeden z dalších automatických obchodovacích systémů.

Jedná se vlastně o stejný automaticky obchodující systém, jako je BinaryBotPro, o kterém jsme již psali. Před těmito systémy je nutné být na pozoru, jedná se o podvody.

Optionavigator nelze vyzkoušet zadarmo, musíte nejdříve vložit peníze, abyste si to mohli zkusit, což je nebezpečné. U takovýchto podvodných webů nikdy nevíte, co se s penězi stane a můžete o ně přijít během několika sekund. Na stránkách, kde se můžete přihlásit do tohoto obchodovacího systému, není vůbec nic vysvětlené. Nenajdete tam žádné vysvětlení, jak systém vybírá vhodné obchody, najdete tam pouze informace, jak si otevřít účet a jak s tímto systémem každý vydělává. Pokud chcete systém využívat, musíte si otevřít účet u brokera EzTrader.

Tento broker, není v poslední době moc oblíbený a pár stížností by se na něho našlo, proto ho taky nenajdete v našem seznamu doporučených brokerů.

Princip Optionavigator, je stejný jako u BinaryBotPro. Systém doporučí obchod, do které vstoupit a vy tak učiníte.  Zde nastane zajímavá situace: obchod který vám systém doporučí, nejde změnit, jde ho pouze odmítnout, nebo přijmout, což je velice zvláštní. Je to přece hloupost, abyste nemohli obchodovat tak, jak sami chcete.

Web na kterém je obchodní systém nabízen, se tváří, jako nějaký odborný web pro obchodníky. Na první pohled to tak vypadá, že se jedná o web, který se zabývá binárními opcemi, ale vůbec tomu tak není.

optionavigator-screen-2

Zde se můžete podívat, jak vypadá registrace do systému Optionavigator

optionavigator-screen-1

Závěr

Tyto automatické obchodovací systémy jsou jednoznačný podvod! Sami se zamyslete nad tím, že pokud by nějaký takovýto software existoval, poskytoval by ho někdo, dá se říci zadarmo? To je hloupost, pokud by někdo takovýto software měl, určitě by toho využil a chtěl by na tom vydělat spoustu peněz.

Za druhé, pokud by něco takového existovalo, každý by na tom jenom vydělával, což znamená, že brokeři by zkrachovali, je to logické. Obchodovaní binárních opcí není úplně zase tak jednoduché, jak se všude dočtete.

Není to jen o tom, vložit peníze a vstoupit do nějakého obchodu. Je nutné se na to připravit, učit se a pořád se posouvat dopředu, jenom tak se z vás může stát úspěšný obchodník. Pokud si myslíte, že prostě jen vložíte peníze k brokerovi a začnete obchodovat, aniž o binárních opcích něco víte, tak jste na omylu.

S největší pravděpodobní přijdete o všechny svoje peníze, a to pouze vaší hloupostí.

Ohodnoťte tento článek!

Diskuze k článku 2
Jiří Procházka

Děkuji, je dobré když lidí vědí, na co si dát pozor. V každém byznysu, se najde někdo kdo vás chce podvést.

Pavel

Skvělý článek! Máte Jiří úplnou pravdu, je to prachsprostý podvod.

Připojte se k diskuzi
Akcie
Komodity
Krypto
Indexy
ETF
Aktuální cena 24h
Tesla Inc. ---
N/A
ČEZ ---
N/A
Apple ---
N/A
Moneta ---
N/A
Komerční banka ---
N/A
Philip Morris ČR ---
N/A
Erste group ---
N/A
RECENZE

TOP Nejlepší brokeři

eToro logo
eToro Reklama
U 80.2 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
XTB logo
XTB ★ 93 %
U 82 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
RoboMarkets logo
RoboMarkets ★ 92 %
U 66.8 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
Degiro logo
Degiro ★ 89 %
Investování zahrnuje rizika ztrát.
Trading212 logo
Trading212 ★ 88 %
U 68 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.

Velký test: Investujeme vlastní peníze do investičních platforem

Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex.cz logo