podvod na internetu
Tento článek pojednává o binárních opcích a je již poměrně starý. Nemusí proto obsahovat aktuální informace, zejména co se týče brokerských společností. Binární opce jako takové již není možné v EU obchodovat. Buďte tedy obezřetní.

Pokud se o binární opce zajímáte, určitě víte, jak jsou v poslední době oblíbené. Čím dál více obchodníků, ať už zkušených, nebo těch, kteří začínají, zkouší binární opce. S rostoucím zájmem o binární opce, roste také počet podvodů, na které můžeme narazit. Ať už se jedná o podvodné obchodovací systémy, podvodné stránky, nebo podvodné brokery, vždy je potřeba dát si na tyto podvody pozor. Tito “podvodníci”, se vždy zaměřují na začínající obchodníky, kteří toho o obchodování binárních opcí moc neví. Začínající obchodník nepozná, co je podvod a co ne.

Proto se vám také touto formou snažíme sdělit, na co si dát pozor, abyste nepřišli o své těžce vydělané peníze.

Co je Optionavigator a jak funguje ?

EZtraderOptionavigator, chybně označovaný, také jako (OptionNavigator) je jeden z dalších automatických obchodovacích systémů. Jedná se vlastně o stejný automaticky obchodující systém, jako je BinaryBotPro, o kterém jsme již psali. Před těmito systémy je nutné být na pozoru, jedná se o podvody.

Optionavigator nelze vyzkoušet zadarmo, musíte nejdříve vložit peníze, abyste si to mohli zkusit, což je nebezpečné. U takovýchto podvodných webů nikdy nevíte, co se s penězi stane a můžete o ně přijít během několika sekund. Na stránkách, kde se můžete přihlásit do tohoto obchodovacího systému, není vůbec nic vysvětlené. Nenajdete tam žádné vysvětlení, jak systém vybírá vhodné obchody, najdete tam pouze informace, jak si otevřít účet a jak s tímto systémem každý vydělává. Pokud chcete systém využívat, musíte si otevřít účet u brokera EzTrader.

Tento broker, není v poslední době moc oblíbený a pár stížností by se na něho našlo, proto ho taky nenajdete v našem seznamu doporučených brokerů.

Princip Optionavigator, je stejný jako u BinaryBotPro. Systém doporučí obchod, do které vstoupit a vy tak učiníte.  Zde nastane zajímavá situace: obchod který vám systém doporučí, nejde změnit, jde ho pouze odmítnout, nebo přijmout, což je velice zvláštní. Je to přece hloupost, abyste nemohli obchodovat tak, jak sami chcete.

Web na kterém je obchodní systém nabízen, se tváří, jako nějaký odborný web pro obchodníky. Na první pohled to tak vypadá, že se jedná o web, který se zabývá binárními opcemi, ale vůbec tomu tak není.

optionavigator-screen-2

Zde se můžete podívat, jak vypadá registrace do systému Optionavigator

optionavigator-screen-1

Závěr

Tyto automatické obchodovací systémy jsou jednoznačný podvod! Sami se zamyslete nad tím, že pokud by nějaký takovýto software existoval, poskytoval by ho někdo, dá se říci zadarmo? To je hloupost, pokud by někdo takovýto software měl, určitě by toho využil a chtěl by na tom vydělat spoustu peněz. Za druhé pokud by něco takového existovalo, každý by na tom jenom vydělával, což znamená, že brokeři by zkrachovali, je to logické. Obchodovaní binárních opcí není úplně zase tak jednoduché, jak se všude dočtete.

Není to jen o tom, vložit peníze a vstoupit do nějakého obchodu. Je nutné se na to připravit, učit se a pořád se posouvat dopředu, jenom tak se z vás může stát úspěšný obchodník. Pokud si myslíte, že prostě jen vložíte peníze k brokerovi a začnete obchodovat, aniž o binárních opcích něco víte, tak jste na omylu. S největší pravděpodobní přijdete o všechny svoje peníze, a to pouze vaší hloupostí. Pokud právě začínáte obchodovat s binárními opcemi a nevíte kde začít, doporučuji přečíst naše tipy pro začátečníky, které jsou sepsané přímo pro lidi, kteří začínají.

Odzkoušejte si všechny strategie

I když najdete nějakou strategii, o které si myslíte, že by mohla fungovat, vyzkoušejte si vše nejprve na demo účtu. Já vím, znám ten pocit, když objevíte indikátor, který v MT4 v historii vždy fungoval.  Ale takový indikátor se může překreslovat. Co je to repainting?

Najednou se vám chce vrazit do tohoto systému statisíce a nečekat na nic, aby vám nic neuniklo. Ale správně byste si měli vše nejdříve otestovat na demo účtu, protože jen tak zjistíte, zda strategie vůbec má smysl.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.