Finex.cz logo
Menu
Finex » Binární opce » Binární opce a podvody - Na co si dát pozor? » Nejznámější "obchodník/podvnodík" ze světa binárních opcí

Nejznámější "obchodník/podvnodík" ze světa binárních opcí

Nejznámější

Dobrý den, dnes si povíme pár informací o jednom velice známém obchodníkovi/podvodníkovi. S největší pravděpodobností k vám také přistál jeho email ve schránce, ve kterém vám popisuje, jak vydělá stovky tisíc korun. Pokud už se o binární opce nějakou dobu zajímáte určitě víte, o koho jde.

Ano, vaše tušení je správné. Jedná se o člověka, který se "jmenuje" Tomáš Stodola, známý gauner ze světa binárních opcí. Troufal bych si říci, že brzy bude Tomáš Stodola známější, než Karel Gott. A proč jsem dal slovo jmenuje do uvozovek? Hned se to dozvíte.

Kdo je Tomáš Stodola?

Jedná se o člověka, který na svých webových stránkách tvrdí, jak za pár týdnů začal pomocí binárních opcí vydělávat stovky tisíc korun. Na webu naleznete dlouhý a dojemný příběh o tom, jak odešel z práce, začal vydělávat velké peníze, jak cestuje a dělá si co chce. Na webu naleznete i návod, jak Tomáš vydělává a jak přesně binární opce fungují. Stránka je od začátku sestavená tak, abyste se do binárních opcí zamilovali. Poněkud vtipné, je pak například to, že na webu vidíte fotografii s jeho kočkou a pod tím je napsané "moje kočka se nemá špatně".

V každé druhé větě uslyšíte jak to zvládne každý, jak je to rychlé atd…

Ano binární opce jsou jednoduché, zvládne to každý, ale s čistým svědomím vám mohu říct, že za první měsíc, co budete binární ope obchodovat, nebudete vydělávat 230 tisíc korun, jak tento člověk tvrdí. Znám lidi, co si pomocí binárních opcí vydělávají tisíce korun měsíčně, ale s tím rozdílem, že se o tento druh obchodování zajímají už nějaký ten čas. To je maličko rozdíl, co říkáte? Pokud chcete vydělávat pomocí binárních opcí velké peníze, musíte tomu něco obětovat – nejlépe čas a úsilí. A nemyslete si, bez elementárních znalostí o binárních opcích, to nepůjde už vůbec.

Jak už jsem říkal, pokud se o binární opce zajímáte delší dobu, s těmito stránkami jste se již setkali. Nejedná se ale pouze o Tomáše Stodolu. Úplně stejnou stránku, jakou provozuje Tomáš Stodola, má i Miroslav Kadlec. Mluvím zde o naprosto stejné stránce, dokonce i fotky jsou úplně totožné. Snaží se nám ale nalhat, že se jedná o dva rozdílné lidi. Je jasné, že se jedná o stejnou osobu, nebo společnost.

Nížese můžete podívat jak vypadá stránka Tomáše Stodoly a Miroslava Kadlece, jsou naprosto stejné, jen jméno je změněné. A to se nejedná jen o design, jsou stejné i z hlediska informačního. Z této "obrovské" změny lze usoudit, že se zřejmě jedná o dobrý byznys, když bylo a je pořád vytvářeno mnoho kopií, těchto stránek.

Znám spoustu dalších variací těchto stránek. Nejznámější jsou asi Miroslav Kadlec/ Tomáš Stodola/ Adam Bříza/ Tomáš Vlas. A všechny jsou úplně stejné.

TomasStodola-MiroslavKadlec
Porovnání stránek Miroslav Kadlec a Tomáš Stodola

O jaký druh podvodu se jedná?

Jedná se o tzv. podvodné stránky, kde se vás dotyčný snaží donutit, abyste si založili účet u brokera binárních opcí a následně prodělali všechny peníze. Ve světě binárních opcí existuje ještě mnoho dalších druhů podvodů a horších. Jako jsou například automaticky obchodující systémy, které vás o peníze obírají velice nenápadně. O jednom takovém jsem psal v tomto článku takže pokud si chcete rozšířit obzory, doporučuji si ho přečíst. Když budete obezřetní, pravděpodobnost, že na nějaký takovýto podvod naletíte, se mnohonásobně sníží. Až vás někdo obere o peníze, nikdo vám je zpátky nevrátí.

Závěr

Položme si otázku, kdo je vlastně vlastníkem těchto stránek? Je to Kadlec, nebo Stodola, nebo někdo úplně jiný? Jednou mě napadla taková myšlenka, že jsou tyto stránky výtvorem samotných brokerů, kteří se snaží propagovat sami sebe. Schválně, jestli někdo zná odpověď, pokud ano, rád bych se jí dozvěděl. ;-)

Máte-li zájem, zde je více informací o binární opce podvod.

Ohodnoťte tento článek!

Diskuze k článku 6
Vojtěch Vinter

Na konci článku je vidět, kdo za celým projektem stojí. Je tam TopOptiona vedle něj Markets.com (broker na forex, který má stejného majitele jako TopOption), TopOption je tam nabízen jako broker na opce a u Markets.com jsou nabízeny signály. Netřeba to mít ale brokerům za zlé, je to sice cynické, ale kdyby tohle nedělali, vydělávali by míň, tudíž i naše procenta u opcí by nedosahovali tak velkých hodnot. Dokud se na to lidi chytají budou mít tradeři s opcemi, kteří mají požadovanou edge ve svém systému z čeho žít. Stockpair má na netu podobný projekt a další brokeři taky, takže mě osobně to nevadí. Nějakého tradera BO může zamrzet, že vydělává na penězích ruského gamblera, který doma mlátí svoje děti a jeho rodina nemá co jíst, ale prostě tak to funguje a od někudy ty peníze chodit prostě musí.

Goodman01
Odpověď na Vojtěch Vinter

To máš asi pravdu, on když jsem ten člověk gembler, tak to utratí buď na opcích a nebo půjde někam do kasína nebo do herny… A když si to tak vezmete, tak my co vyděláváme, tak jen díky těm co prodělávají….

Štěpán Petřivý
Odpověď na Vojtěch Vinter

Tvůj komentář – ač možná pravdivý – mě pobavil. Nikdy se asi přesně nedozvíme, kdo za projekty stojí, protože i kdyby to byli samotní brokeři, nikdy nám to neřeknou.

Každopádně své vydělané peníze si užívám v poklidu, i když možná pochází od ruského gamblera. :-)

Vojtěch Vinter
Odpověď na Štěpán Petřivý

Však jasně, jen jsem dedukoval. Nemyslím si, že za projektem stojí někdo jiný, než brokeři, protože dotyčný by z toho stejně zisk neměl a jestli to dělá někdo jen tak pro svoje pobavení, nejspíš by zrušil stránku hned po prvním „prokouknutí“, čili by asi neměl důvod vymyslet nové jméno a stránku znova. Jinak Google má parádní funkci, že když máte v PC obrázek, hodíte ho do linku na Google obrázky a on vám najde shodu. Tak jsem vzal Tomášovu legendární fotku s jeho kočkou a hledal. Vyletí na vás hromada evropských jazyků a dole na stránce je vždycky odkaz na brokera. V ČR je tam TopOption, v nějaké finštině 24option, a další různí borkeři. Takže hádám, že to dělá nějaká mezinárodní reklamka, která koupila e-mailové adresy uživatelů po celém světe od zprostředkovatele e-mailů.. Broker je prostě zkontaktuje, pošle peníze a oni ho zase dají na konec té stránky, rozečlou mail a jede se, ale může to být určitě i jinak.

Goodman01

Musím se přiznat, že stránka Tomáše Stodoly mě k binárním opcím přivedla a to když jsem hledal na internetu “jak vydělat peníze na internetu“, tak to mi vypadlo mezi prvními. Jeho stránka mě fakt zaujala, je to dlouhá stránka čtení, přečetl jsem ji celou a fakt jsem na chvíli věřil, že je to pravda. Naštěstí jsem se nenechal zlákat jeho celkem pěkně graficky i gramaticky zpracovanou stránkou a díval jsem se na binární opce i jinde na internetu, třeba i na téhle stránce a jiných. Tam jsem mimo jiné našel i článek o Tomáši Stodolovi a jeho podvodné stránce. Na chvíli mě zamrzelo, že jsem obětoval svůj čas a uvěřil jsem mu…. No každopádně jsem si řekl, že se podívám co ty přesně ty binární opce jsou, když už jsem na to natrefil a zjistil jsem, že je to celkem solidní “byznys“, když se ví jak na to. Že sice nebudu během roku milionář, ale že to má něco do sebe.

Takže, musím poděkovat stránce Tomáše Stodoly, protože nebýt něho, tak o binárních opcích ani nevím.

Richard Hájek
Odpověď na Goodman01

Ahoj Goodman 69 měl bych zájem se něco o binárních opcích dozvědět a hlavně jestli se na tom opravdu dá vůbec něco vydělat…byla by troufalost, kdybych na sebe nechal mail?
[email protected] Rád bych to s někým probral…

Připojte se k diskuzi
Akcie
Komodity
Krypto
Indexy
ETF
Aktuální cena 24h
Tesla Inc. ---
N/A
ČEZ ---
N/A
Apple ---
N/A
Moneta ---
N/A
Komerční banka ---
N/A
Philip Morris ČR ---
N/A
Erste group ---
N/A
RECENZE

TOP Nejlepší brokeři

eToro logo
eToro Reklama
U 80.2 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
XTB logo
XTB ★ 93 %
U 82 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
RoboMarkets logo
RoboMarkets ★ 92 %
U 66.8 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
Degiro logo
Degiro ★ 89 %
Investování zahrnuje rizika ztrát.
Trading212 logo
Trading212 ★ 88 %
U 68 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.

Velký test: Investujeme vlastní peníze do investičních platforem

Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex.cz logo