Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Obchodování u neregulovaných brokerů

Jak už všichni víme, jedna z věcí, které bychom měli u brokerů vždy hledat je regulace. Binární opce se bohužel staly terčem všemožně podvodných systémů a lidí, kteří se snaží systém převést a lidi okrást. Na internetu již fungují stovky binárních brokerů. A my doporučujeme u většiny z nich neobchodovat. Ale proč? A jaký broker je tedy ten správný? Pojďme se na to podívat.

Určitě jste už někde slyšeli nebo četli, že dobrý broker musí být regulovaný. A protože většina brokerů regulovaná není, proto jim nemůžeme věřit a obchodovat u nich. Ovšem tato problematika není zdaleka tak jednoduchá. Existují i brokeři, kteří jsou důvěryhodní a to i přes to, že regulovaní nejsou. Jakto?

Regulace je většinou dobrá známka toho, že broker je důvěryhodný a nezklame vás. Ale to je tak všechno. Regulace není jediná známka toho, jak kvalitní služby broker poskytuje. Dokonce i někteří neregulovaní brokeři poskytují služby lepší.

Výhody obchodování u regulovaného brokera

regulated vs unregulatedNejvětším důvodem je bezesporu možnost bránit se špatným věcem pod dohledem regulačních orgánů. Funguje to takto. Binární brokeři, kteří jsou regulovaní, musí dodržovat zásady, které nastolí regulační úřad jako např. CySEC. Tyto zásady byly navrženy tak, aby chránily nás – obchodníky.

Chce-li broker zůstat regulovaný, nesmí tyto zásady a pravidla překročit.

Nevýhody obchodování u regulovaného brokera

Jsou tam vůbec nějaké nevýhody? Samozřejmě jinak bych se neptal. 🙂

Zaprvé – rozhodneme-li se obchodovat pouze s regulovanými brokery, zavrhneme tím brokery jako jsou např. CherryTrade – jeden z nejlépe hodnocených brokerů ve světě.

AKTUALIZACE 2017: Pozor, tak už tomu dávno není. Tomuto brokerovi už bych osobně nedůvěřoval.

Zadruhé – jste-li z, nebo přebýváte v USA? Smůla. Většina regulovaných brokerů nepřijímá obchody ze Spojených států, protože se to neshoduje s tamními zákony a regul. úřady. Zkuste to. Až budete v USA na dovolené, otevřete si stránky Banc de Binary. Uvidíte pouze toto:

The CFTC and SEC have asserted that Banc De Binary is not permitted to offer its binary option products to U.S. residents without registering with those agencies.

Takže teoreticky: regulovaní brokeři by mohli dovolit obchodníkům z USA obchodovat, ale pouze jsou-li zaregistrováni u CFTC. A to znamená, že by nemohli obchodovat s měnami ani komoditami.

Jak je to tedy s neregulovanými brokery?

Když najdete brokera, který se Vám líbí a není regulován – neházejte ho hned do pekel. Horší by bylo, kdyby nebyl regulován, ale tvrdil opak. Dobré je, najít si na daného brokera na googlu recenze uživatelů. To vám může pomoci. Dívejte se však na recenze na více stránkách, abyste zvýšili objektivitu.

Začněte zlehka. Vložte $200 a obchodujte. Poté si část vyberte a uvidíte, jak vše probíhá.

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.