Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Novoroční přání č. 3 + Analýza!

Vánoce jsou svátky klidu a míru. Proto jsem si posledních pár dní dal pauzu od všech článků, obchodování a emailů. Někteří z vás si toho všimli. Ale dnes jsem se vrátil zpět do práce a vše napravil, takže díky za trpělivost.

Dnes bychom vám všem rádi poděkovali za to, že jste s námi v roce 2016 byli. Děkujeme za všechny čtenáře, kterým jsme pomohli našimi články, za všechny děkovné emaily, které dostáváme, ale i za všechny, komu se náš web moc nezamlouvá. Je důležité mít nějakou zpětnou vazbu a stále se zlepšovat.

Letos to jsou už naše třetí společné vánoce a doufáme, že jich ještě mnoho přijde!

Obchodní analýza roku 2017

Aby nebyl článek jen prostou děkovačkou, lehce jsem (jak fundamentálně, tak technicky) zanalyzoval rok 2017 a povím vám, co si o něm myslím. Určitě víte, že já moc na fundamentální analýzu nejsem, takže to berte s rezervou, ale určitě to bude přinejmenším zajímavé.

EUR/USD

Na grafu za poslední roky je jasně vidět tendence tohoto měnového páru. Od konce roku 2002 (na obrázku bod A) se cena eura nedostala pod 1.00000. To by se podle mě, ale i podle BusinessInsideru, mělo změnit. Evropská politika a sílení ekonomiky USA tomu hraje do karet a do konce roku 2017 by měl kurz EUR/USD minimálně protnout hranici 1.00000, nebo pod ní dokonce zůstat.

Tomu nasvědčuje i jasný downtrend, který je na měnovém páru znát (trendová linie B). Silná linie (D) která také  zafungovala minimálně 3x v budoucnosti bude hrát roli. Počítám, že krátce po prolomení linie C a případmém throwbacku už cena bude klesat pěkně rychle až na onu pověstnou cenu 1.00000, což bude tedy znamenat paritu měn EUR a USD.

Že by příležitost na dlouhodobou PUT opci? 😉

EUR/USD analýza

Graf páru EUR/USD od roku 2001

Něco na odlehčení 🙂

Přemýšleli jste někdy o tom, kde Santa claus bere peníze na všechny vánoční dárky? V loňském vánočním videu nás o tom informovali lidé z Banc de Binary. Myslím si, že je to celkem vtipné, mrkněte se sami!

santa na wall street

Samozřejmě vás nemohu ošidit o každoročního Santa tradera. 🙂

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

3 komentáře k “Novoroční přání č. 3 + Analýza!”

  1. Ještěže už je po vánocích, jinak by Santa ostrouhal: Banc de Binary Renounces CySEC License – After operating for a number of years as a Cyprus Investment Firm (CIF), the binary options brokerage is looking for an orderly exit from the industry …
    Takto pravděpodobně skončí všichni tradeři binárních opcí …

  2. Díky Jirko a Štěpáne za to, co pro nás děláte. Zasloužíte si velký obdiv! S pozdravem váš dlouhodobý čtenář Kostka Jakub.

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.