Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Novinky: Cena ropy v poslední době a její obchodování

Určitě jste si už všichni všimli, že se cena ropy snížila. Nemusíte se ani koukat na ropu jako takovou, ale stačí si všimnout ceny pohonných hmot do vašich plechových miláčků. 🙂

Průměrná cena Dieselu 16. 10. 2014 byla 36 Kč/litr. A nyní asi 31 Kč/litr. To zapříčinil prudký pokles ceny ropy. Na obrázku č. 1. můžeme vidět fotku z MT4. Během několika měsíců cena ropy klesla o více než 50 %.

oil chart

Obrázek č. 1: Cena ropy za poslední 2 roky

Na obrázku představuje každá svíce pohyb ceny za jeden týden. Na obrázku č. 2. můžete vidět cenu ropy za poslední půlrok. Každá svíce je pohyb za jeden den.

Obrázek č. 2

Obrázek č. 2

Jak vidíme, cena neustále klesá a to pořádně. To nám dává spoustu příležitostí pro naše obchody, že? Takže pojďme si říct, jaké obchody by šly provést.

  • CALL – Pokud je cena opravdu tak nízko, tak je pravděpodobné, že se brzy otočí a vyletí zpět nahoru. Na druhou stranu ale nevíme KDY se cena otočí. Proto tu máme druhou možnost obchodu a to:
  • PUT – Můžeme se chytit trendu a provést pár obchodů dolů. Čas expirace třeba jeden týden. Jen si zkuste podle grafu spočítat, kolik vyhraných obchodů tam je. Na obrázku č. 1. to za poslední 2 měsíce je 6 vyhraných a 2 prohrané obchody. Při investici $200 na obchod by to byl celkový zisk přibližně $560. To je asi 14 000 Kč. Celkem slušný přivýdělek. 🙂

Já sám budu teď ještě chvíli obchodovat na pokles ropy a to u brokera Stockpair. Nabízí totiž obchody na konec týdne a na konec dne – opce, které např. TopOption nenabízí. Budu vás dále informovat! Zatím hodně štěstí!

Skvělý broker pro obchodování ropy

Broker Hlavní výhoda Minimální vklad Profit V českém jazyce Recenze Založit účet
*V případě úspěšného obchodu
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál je ohrožen.

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.