spotmachine automat na binární opce
Tento článek pojednává o binárních opcích, které momentálně obchodovat nelze u žádné firmy v EU. Existuje však alternativa s názvem FX Opce. Více o tom zde: Co jsou FX Opce?

O této novince vím už nějaký ten čas, ale ještě nikdy jsem se s tím nesetkal naživo. Dnes jsem ale na internetu objevil velice zajímavé video, které celý koncept představuje.

Automat na binární opce

Ano, slyšíte správně. Jedná se o starý známý výherní automat na drobné, či papírovky, který můžete nalézt v každé herně a spoustě hospod. Proč ale o tomto tématu píšeme na stránce, která se věnuje binárním opcím?

Tento automat nefunguje na bázi točících se válců s třešněmi a melouny. V našem případě se jedná o regulérní obchodní platformu pro obchodování binárních opcí. No podívejte se sami na video níže.

Jak automat funguje?

Tento výherní automat funguje asi přesně tak, jak byste si to mohli představit. Vložíte bankovku či mince, zvolíte si obchodovací aktivum a čas expirace (bohužel automaty nabízí pouze čas 120 sekund a méně) a vyberete pokles či růst.

Sám jsem se s automatem ještě nesetkal, ale z videa výše je toto všechno patrné. Dokonce jsem vám zde přiložil i platformu, která je na automatu pravděpodobně nainstalována.

Platforma automatu: platforma. Stačí se přihlásit s údaji, které jsou v políčkách předvyplněné.

Aktualizováno 2019: Platforma, na kterou článek výše odkazoval, již dávno nefunguje.

To snad ne! Tak teď už opcím nevěřím

Nemůžeme tento trend brát jako regulérní možnost výdělku peněz!!! Je pravda, že toto je spíše kuriozita, než investiční příležitost. Ostatně, stejně jako většina krátkodobých opcí. 🙂 Když si večer vyrazíte s partou kamarádů na pivo, proč se jen tak neodreagovat a nevyzkoušet své štěstí právě v tomto automatu?

Podle mě je právě tento automat o něco lepší, než klasické válcové automaty, na kterých se točí ovoce. Víte, o čem mluvím, ne? Jak vypadají se můžete kouknout například zde: automaty zdarma. 🙂

Co si o této novince myslíte? Uvítali byste takový automat ve vaší oblíbené hospodě či baru?

6 KOMENTÁŘE

 1. Nazval bych to dokonalou inovaci, ale za to bude vice odpurců. Proč? Vysvětlím hned.. Vypitej trouba přijde k automatu. Zvolí obchod a BUM. Prodělek. Tím pádem to nazve podvodem aniž by měl jakekoli předchozí znalosti. A zároveň tleskám marketingu, nýbrž využily omezení VLT a nahradily je tímto.. Což je určitě lepší:-):-)

 2. To neprojde. Spousta hospod a kasin nema chut menit automaty jen kvuli tomu, ze to vlastne je nové, to se proste nikomu nevyplati.

  Druhá věc je, že by to muselo jít přes brokera, tudíž by tam musela byt regulace a nejake renome toho brokera aby to nejaky zakaznik chtel vubec pustit
  To bych si radsi pustil to tocici ovoce nez abych hral nekde něco o cem vim jen to, ze je to zalozeno na realnych datech a to je tak vse

  Osobne bych nechtel obchodovat u brokera, ktery reguluje kasinove hry.

  • Jak to je v hospodách nevím, nikdy jsem žádnou nevlastnil. Ale dejme tomu, co třeba za 10 let? Opce jsou na vzestupu, bude o ně pořád větší zájem a hospody by tímto mohly nalákat další lidi..

 3. Tak kdyby to bylo u nás v hospodě, tak bych tam byl schopnej sedat denně 😀 To by manželka měla zuřivce 😀 Snad to tu jen tak nebude

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.