Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Novinka: TopOption mění podmínky pro demo účet

Až doteď jste si mohli zažádat o demo účet u brokera TopOption zdarma. Stačilo jim napsat mail, nebo zavolat a demo účet vám na měsíc přidělili. Poté jste už k demu přístup neměli a museli tedy investovat. Teď však manažeři z neznámého důvodu provedli změnu.

Aktualizace 2017: Na brokera TopOption si dejte pozor. Bohužel ho už nemůžeme doporučit, protože bylo prokázáno, že provádí nějaké špatné praktiky. Kromě toho také takových změn, jako byla tato, bylo opravdu příliš. Více o tom se dozvíte na této stránce: Recenze TopOption.

Nyní u TopOption už demo účet zdarma nezískáte. Pro přidělení přístupu do demo účtu je třeba provést vklad (minimálně $200.) Poté bude demo účet spřístupněn na 7 dní. Pokud vložíte $500 nebo více, bude k nároku na 100% bonus přidělen také demo účet a to na měsíc.

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

2 komentáře k “Novinka: TopOption mění podmínky pro demo účet”

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.