Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Novinka: Top Option má novou platformu

Není tomu tak dlouho co Top Option změnil svoji platformu (více zde: Novinka: Aktualizovaná platforma TopOption). Ovšem uběhl nějaký čas a svět binárních opcí se posunul dál. Brokerovi už nestačí platforma, kterou koncem roku 2014 nastavil. Je polovina roku 2016 a Top Option mění svoji platformu znovu.

Nová platforma brokera Top Option

Top Option překvapil snad všechny svoje zákazníky, když nedávno ze dne na den změnil svoji starou zaběhlou platformu za novou. Nyní se tento broker může pyšnit snad nejpovedenější platformou na sociální trading na trhu. Na obrázku níže můžete vidět, jak platforma vypadá.

Nová platforma brokera Top Option

Jedna chybička, které jsem si u platformy zatím všiml, je nedostatek češtiny. Top Option byl odjakživa takový nejvíce český broker binárních opcí – jako první na trhu tento jazyk nabízel a podporoval – ovšem v nové platformě ještě není úplně zakomponovaný. Věřím, že se to však programátorům od brokera podaří.

Aktualizace 2017: Na brokera TopOption si dejte pozor. Bohužel ho už nemůžeme doporučit, protože bylo prokázáno, že provádí nějaké špatné praktiky. Více o tom se dozvíte na této stránce: Recenze TopOption.

Dále jsem si také všiml, že Top Option nezobrazuje ask a bid ceny tak, jak by měl vzhledem k nejnovějšímu oběžníku CySEC. Co ale přibylo je možnost obchodování takzvaných StrategiX opcí. Více o tomto druhu obchodování vám řekneme v jednom z příštích článků.

Ovšem největší změna celé platformy tkví v přidání sociálního tradingu, díky kterému Top Option jistě získá mnoho nových obchodníků.

Co je to sociální trading

sociální trading u brokera top option

Na stránky přibyla tato sekce

Sociální trading v jednoduchosti znamená obchodování s dalšími lidmi. Funguje to tak, že přímo v grafu platformy na stránkách brokera vidíte kdy, kdo a jakou pozici otevřel. Může vám to tak dát trochu lepší náhled na trh. Ale nezapomínejte, že byste neměli věřit všem. 🙂

Pokud vám vaše strategie vygeneruje jasný signál pro vstup do obchodu, můžete se mrknout na to, co si o tom myslí ostatní.

Uvidíte, zda další lidé používají podobnou strategii a vstupují do stejného obchodu. Nebo můžete naopak vidět, že lidé otevírají pozice úplně opačné a měli byste se nad svým novým obchodem více zamyslet… Co si o tom myslíte? Dejte mi vědět do komentářů!

Další informace o Top Option

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

2 komentáře k “Novinka: Top Option má novou platformu”

 1. To si děláte srandu? Topoption má sice spoustu zajímavých funkcí, ale jejich platformy jsou katastrofální. Akorát není jasné, zda to je schválně, aby se s tím příšerně obchodovalo a tak snáze prodělávalo ve prospěch brokera, nebo zda je důvodem spíše jejich navrhář rozhraní.

  Programátorsky pak také rozhodně žádná hitparáda, UI je odporné, UX strašné, stabilita příšerná. Upřímně řečeno, vzhledem ke všem těm problémům, čeština v rozhraní je fakt to poslední, coby mi vadilo.

  1. Ahoj Fewkes,

   nehledě na to, že tento článek jsem psal před 3 měsíci: Ano, TopOption patří mezi jednu z pomajelších platforem. Ale to v žádném případě nemusí být nevýhoda pro všechny. Pokud máš pomalejší počítač, ani nejrychlejší platforma ti nepomůže, protože bude stejně zpomalená.

   Ovšem pokud obchoduješ podle signálů z MT4 nebo odjinud, na těch pár kliků se to dá přežít. Já sám u nich neobchoduji moc často, max. pár obchodů za měsíc – ale dá se to.

   A to, že pro tebe není důležitá čeština, na to snad ani odpovídat nebudu – v ČR ale totiž spousta lidí, kteří anglicky neumí.

   Díky za názor, asi se shodneme, že je to subjektivní. 🙂
   Hezký den ŠP

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.