Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Novinka: Stockpair snižuje obchody!

Do nedávna jsme si všichni mysleli, že minimální výše obchodu u brokera Stockpair je $20. Dokonce tuto částku píší i sami na stránkách. Byli jsme ale upozorněni jedním ze členů VIP Sekce strategie BERSI 2.0, že Stockpair nyní pouští i obchody za $12, což je dobrá zpráva.

Pro nováčka, který se k brokerovi připojí a na zkoušku na svůj obchodní účet vloží $200, je minimální částka na obchod $20 určitě zklamání a jsem si jist, že mnoho lidí od brokera i odradila a to proto, že se v tomto případě hůře dodržují pravidla správného money managementu.

Broker stockpair

Broker Hlavní výhoda Minimální vklad Profit V českém jazyce Recenze Založit účet
*V případě úspěšného obchodu
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál je ohrožen.

BERSI 2.0

Chcete začít obchodovat právě u tohoto brokera? Využijte tedy tuto nabídku a získejte naši nejúspěšnější strategii na binární opce BERSI 2.0 úplně zdarma. Stačí si založit nový účet podle instrukcí.

Zajímá vás tato možnost? Více informací naleznete na: http://BERSIstrategy.com

BERSI Strategie logo

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

5 komentářů k “Novinka: Stockpair snižuje obchody!”

  1. Dobrý den, tak jsem se ptala skrze chat zaměstnance Stockpair, zda je opravdu možné nově obchodovat s minimální častkou 12 USD na obchod. Bylo mi řečeno, že tuto službu v minulosti měli, ale bohužel to už možné není, tudíž se obchoduje zase s 20 USD. Můžete mi tuto informaci prosím někdo potvrdit nebo to je jinak??

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.