Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Novinka: Seznam nedoporučených brokerů

nedoporuceni brokeriK nám na stránky OpceBinární.com jsme přidali sekci Nedoporučení brokeři. Jedná se o seznam brokerů, u kterých nedoporučujeme obchodovat. Samozřejmě se ale nejdná vždy o firmy, které vám ihned ukradnou všechny peníze z vašeho konta jen co otevřete jejich stránku.

Tento seznam se chystáme v budoucnu rozšiřovat, protože podvodných firem, bohužel, přibývá jako hub po dešti, a to ačkoli samy o sobě binární opce podvod nejsou. Do seznamu budeme však ale přidávat i podvodné obchodní roboty nebo signály – ne jen brokery jako takové. Doufáme, že alespoň části z našich čtenářů dokážeme ušetřit peníze, které by bývali u těchto firem nechali.

Poslední dobou regulační orgán CySEC zpřísňuje podmínky pro to, aby byl broker regulovaný. Proto si myslím že spousta brokerů bude buď končit, nebo přejde na kariéru podvodníků, asi jako topoption.

Nechali jsme si také udělat přímo tabulky právě pro tyto brokery, kde bude vždy znázorněno, proč a jak se provinili, nebo proč nejsou doporučení. Níže naleznete příklad na jednom z nedoporučených brokerů.

Broker Verdikt Problémy s výběry peněz Podvodné telefonáty Ještě fungují? Více info
TopOption Nečisté praktiky ANO ANO NE Nedoporučujeme
Více informací

Případ TopOption

Prvním důvodem, proč byl právě tento broker ze seznamu vyřazen je jejejich hodně nepříjemná zákaznická podpora. Ve skutečnosti je sice příjemná, ale pouze pokud hrajete podle jejich plánu hry. Co to znamená? Že pokud se vám nechce vložit peníze na účet, jsou pěkně drzí.

Založil jsem si u nich nový účet. Chtěl jsem provést testovací vklad, ale to mi nešlo. Po chvíli mi volala slečna, se kterou se mi v pohodě povídalo, ale nedokázala mi pomoct vyřešit problém s vkladem. Vzdali jsme to s tím, že se o to pokusíme zítra.

Od té doby mi volala ještě asi 5x a asi by volala dodnes, pokud bych si jejich číslo nezablokoval v telefonu. Při jejích hovorech mi říkala věci typu, že pokud vklad neprovedu, nakáže zrušení mého účtu. Říkala, že jsem jí okradl o čas i o peníze (protože podle mě u TopOption dostávají odměny za všechny lidi, které dotlačí ke vkladu, ikdyž to je proti nařízení CySEC), že jsem hrozný člověk apod.

Více o tom se můžete dočíst zde: 3 důvody, proč TopOption není dobrým brokerem.

Ostatní brokeři v seznamu

Kromě TopOption jsou v seznamu samozřejmě dva velice známí brokeři, kteří se můžou pyšnit hezkými podvody jedná se samozřejmě o notoricky známé eztrader a zoomtrader.

Ale pozor. V seznamu nenaleznete pouze brokery, ktří jsou vyloženě podvodní. Kromě těchto brokerů se v seznamu nachází např. i nový broker binatex, nebo broker XTB, který není vyloženě podvod. Jen jednoduše nedoporučujeme u něho obchodovat a to z důvodů, které jsou napsány zde: Novinka: Vyzkoušeli jsme pro vás brokera XTB.

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

3 komentáře k “Novinka: Seznam nedoporučených brokerů”

  1. Zdravim tak s top option mam nehezke zkusenosti hlavne s operatory kteri mi volali a po nejake chvilce moc prijemni nebyly..arogance az hruza a vychloubani se ze do konec zivota pracovat nemusi..takove lidi mi vadi. .to je na preshubu..jeste sem obchodovat nezacal ale volaji mi z ruska svicarska londyna a ze souostrovi guernsey (ostrovy mezi anglii a francii)..obchodovani sleduji a ucim se grafy atd..jsem objednan na seminar..verim ze binarni opce mi pomuze vyresit Tezkou financniho situaci a mozna I me sny

      1. Ahoj stepane jsem rad ze ses ozval..slo by me nejak vice zasvetit do toho vseho?dekuji za brzkou odpoved pepa

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.