Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Novinka: Prázdninové The Real Signals s obří slevou

Pozor! Tento článek pojednává o poskytovateli signálů na binární opce – The Real Signals. Momentálně už však tato služba nefunguje. Teď už pouze prodávají šablonu pro program MT4, podle které signály vysílali.

Milí obchodníci,

therealsignals-slevapár dní zpět jsme obdrželi newsletter od našeho starého známého poskytovatele signálů – The Real Signals. V něm jsme se dozvěděli několik zajímavých věcí, které bych vám zde dnes rád převyprávěl.

  1. Minulý měsíc, v červnu, měly signály nádhernou úspěšnost a to 81 %. To je skvělé – bohužel bylo sice vysláno pouze 21 signálů za celý měsíc, z toho 10 v řadě ITM obchodů. Ale stejně je to super. Jednalo se o nejlepší měsíc (z hlediska úspěšnosti) který za celou historii The Real Signals měli.
  2. Obchodníci The Real Signals si prázdniny neberou a aby vám je pomohli udělat hezčí, na celé prázdniny jsou signály slevněny na pouhých 60 € (1 € denně)

Ať už se tedy rozhodnete jakkoli: trávit čas u vody s přáteli, nebo obchodovat o prázdninách binární opce, za celý náš tým Finex Vám přeji hodně štěstí! 🙂

therealsignals-10itm

Výsledky TheRealSignals za předminul

 

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.