Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Novinka: Obchodování binárních opcí v programu MT4?

Publikováno
Novinka: Obchodování binárních opcí v programu MT4?

SpotOption nás konečně nechá obchodovat přímo z Meta Traderu. Odpadne tedy nutnost se přihlašovat do webové platformy brokera. Obchody budou probíhat jednoduše přímo v programu.

Zaslechli jsme to už dříve, ale je to pravda?

Oficiální vyjádření SpotOption

Ve svém vyjádření SpotOption píšou následující:

SpotOption also launched their MT4 Plug-In, which allows MT4 operators to automatically offer SpotOption’s prominent binary options solution to their traders directly within their MT4 platform. The integration process is fast and simple, and it allows for account and wallet sharing. The instruments and price feeds are through MT4, as are the deposits and withdrawals. Traders can also use MT4’s Expert Advisor for binary options, as well as dozens of indicators and oscillators for binary trading. This allows brokerages to attract a whole new database of binary traders, as well as diversify their portfolio for existing traders, without any additional steps, redirections, or set-ups.

Zdroj: https://www.spotoption.com/spotoption-launches-new-cfds-platform-mt4-plugSpotOption Launches New CFDs Platform, and MT4 Plug-In

Zjednodušeně a přeloženě: SpotOption, nejrozšířenejší poskytovatel platforem pro binární obchodování začali nabízet plugin do MT4, díky kterému se můžete napojit na svůj obchodní účet u brokera. S tímto účtem potom budete moci manipulovat (otevírat a uzavírat obchody, provádět vklady a výběry peněz) přímo z programu Meta Trader 4.

Díky novým rozšířením pak bude možné nechat si za sebe automaticky obchodovat indikátory. Což nevím, zda je dobrý nápad, ale proč ne.

Info

Zajímavost: Server finance magnates o této změně informoval již v roce 2012, ale doposud jsme ohlas od brokerů nezaznamenali. Oficiální zpráva od SpotOption o zveřejnění pluginu do MT4 byla zveřejněna až 13. 12. 2016

Jak by mohl upravený meta trader vypadat?

Níže naleznete moji důmyslnou fotomontáž programu meta trader 4 tak, jak by teoreticky mohl vypadat, až bude vše fungovat. :-DFotomontáž programu mt4

Můj názor na změny

Podle mě se jedná o krok vpřed. Nejdříve to ale budou muset promyslet, akceptovat a instalovat brokeři jako takoví. SpotOption jim pouze nabízí možné řešení. Sám jsem brokera, který takové možnosti nabízí, již dříve hledal. K dispozici jsou momentálně myslím 2, ale bohužel si už vzpomenu pouze na jednoho. Jedná se o SMS (Solidary Market Systems) – ti totiž nepoužívají platformu Spot Option, ale svoji vlastní.

Ovšem ta část, kde SpotOption nabídne uživatelům automatické obchodní systémy binárních opcí – tudíž bez jakýchkoli myšlenkových pochodů obchdníka – se mi moc nelíbí. Podle mě díky tomu vznikne spousta dalších podvodů typu profitonline.

Líbil se vám tento článek?
1
0

Autor

Pod tímto profilem většinou publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další hosté, kteří nejsou stálými autory.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (2 komentáře)

Připojte se k diskuzi

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte ke svému uživatelskému účtu.

Fil

Ahoj Štěpáne,

chci Ti moc poděkovat za Tvé stránky a vyjádřit obdiv, že se s lidmi dělíš o své informace.
Ono v dnešní době, kdy si tady v Čechách většina lidí závidí, jak se říká i ,,nos mezi očima,, a každý si hrabe na svém písečku….
Je bodré vědět, že jsou stále dobří lidé mezi Námi.

Na Tvé stránky jsem narazil někdy začátkem listopadu, velice mě zaujaly a jelikož se zrovna s rodinou nenacházíme v
příznivých finančních podmínkách tak nebylo vlastně o čem ani přemýšlet, ale hlavně mě ty binární opce začaly
opravdu zajímat a bavit.

Během dvou měsíců jsem postupně četl všechny články ohledně technické analýzy, Meta Trader 4,
kurz od Tebe s uzavřenými lekcemi, zkoušel jsem demo účet atd. Dnes mám např. webinář od TopBinary, takže opravdu mě to chytlo.

Ale, buď jsem naprostá guma, nebo mi prostě není přáno, neboť se mi absolutně nedaří v obchodování.
V lednu jsem si založil účet na TopBinary a i přes striktní dodržování ,,Money Managementu,, jsem včera klesl pod základní vklad.

Chci Tě poprosit, můžeš udělat nějaké video, nebo jestli třeba o nějakém dobrém víš….
Video s rozborem, kde se obchoduje naostro.

Na grafu z historie v MT4 umím umístit trendovou linii, supporty a resistance, říct tady bych vstoupil do obchodu atd.
Ale, když jedu naostro tak to nejspíš neumím, neboť prodělávám a myslím, že nějaké takové video, kde se bude obchodovat naostro a bude řečeno……tady udělám trendovou linii protože, tady support protože, přesně v tomhle okamžiku vstoupím do obchodu protože…mi pomůže.

Ještě jednou díky

Hezký zbytek dne

S pozdravem

Fil

Štěpán Petřivý

Čau File,

Díky za příznivá slova, hezky se to čte a jsem rád, že alespoń někomu pomáhám. A to je dobrý nápad. Určitě bych někdy do budoucna takové video, nebo alespoň článek s obrázky, mohl udělat.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 78 % účtů retailových investorů peníze.
U 67,85 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 68 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 76 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Investování zahrnuje rizika ztrát.‎