Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Novinka: Nový důvěryhodný broker OptionTime

option-time-logoDnes bych vás chtěl informovat o novém brokerovi, který se na scéně objevil nedávno. Řeč je o brokerovi OptionTime. Vše o jeho výhodách a nevýhodách si můžete přečíst níže.

AKTUALIZOVÁNO 2016: Tento broker bohužel již své působení ukončil a spojil své síly s brokerem topoption. Platformu pro obchodování nabízí totožnou, stejně tak i český jazyk. Takže pokud máte chuť u tohoto brokera začít obchodovat, přejděte k brokerovi topoption. Děkujeme za pochopení.

Český jazyk

Je to další broker, který uživatelům nabízí české uživatelské prostředí a českou uživatelskou podporu, která je k dispozici téměr 24 hodin denně.

Platforma

Broker funguje na stejné platformě, jako TopOption, téměř tak i vypadá. Hlavní rozdíly jsou pak v tom, že u brokera OptionTime jsou i všechna tlačítka v češtině.

Výplaty

Další výhoda, kterou se OptionTime pyšní je to, že zaručuje provedení všech výběrů peněz do 48 hodin (z našich zkušeností ale i pod 24 hodin) od požádání a to ať už na Skrill, nebo kreditní kartu.

Vzdělávací centrum

Tento broker také nabízí pěkné množství učebních materiálů pro začátečníky, čímž se může téže stát oblíbeným. Dozvíme se například:

 

Tyto kurzy se zabývají základními tématy obchodování, například “psychologií obchodování” či “analýzou trhů”. Pište si poznámky a věnujte pozornost detailům.

– OptionTime

Nejlepší na těchto video kurzech je to, že vám dokonce interaktivně pokládají otázky, na které je třeba odpovědět, před dalším pokračováním.

Regulace

OptionTime je jedním z mála webů nabízejících internetové obchodování s binárními opcemi, který disponuje licencemi EU a spadá pod regulaci EU, díky čemuž zajišťuje soukromí a zabezpečení vašich dat, stejně jako maximální transparentnost vašeho obchodování.

option-time-screenshot-2

Ukázka obchodní platformy OptionTime

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.