Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Novinka: Konec brokera OptionTime

Možná jste to někde slyšeli, možná jste o tom četli. Je to pravda. V nejbližších dnech bude odstavena stránka brokera Optiontime. Tomuto kroku od společnosti Safecap investments (majitelé brokera) my, redakce webu opcebinární.com, rozumíme. Provozovali 2 brokerské společnosti, které fungovaly na stejné platformě. Na konci svého existování používali dokonce i stejné centrum podpory, stejné bankovní účty apod.

optiontime-logo-grandProto se nyní v Safecap investments rozhodli, že jednu svoji loď (broker optiontime) opustí a budou všechnu svoji práci soustředit na druhého jejich brokera, který je pro vás určitě více známý. Tím brokerem je TopOption.

Optiontime Podvod

Tento broker samozřejmě podvodným nebyl. Jak já, tak i spousta dalších našich čtenářů jsme s brokerem obchodovali a vše vždy probíhalo v pořádku. Jak to ale bude s penězi? To bohužel nevíme.

Výběry peněz

Pravděpodobně ještě před koncem svého fungování nechá broker odeslat všechny peníze z obchodních účtů zpět na bankovní účty, či internetové peněženky, ze kterých uživatelé provedli vklad.

To je ale pouze naše spekulace a není nic jisté. My jsme pro jistotu požádali o withdrawal.

Broker Topoption

Obchodovali jste u brokera optiontime a líbilo se vám to? V tom případě doporučuji přejít k brokerovi topoption, protože to tam chodí téměř totožně.

Broker Hlavní výhoda Minimální vklad Profit V českém jazyce Recenze Založit účet
*V případě úspěšného obchodu
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál je ohrožen.

Doufáme, že se majitelé tohoto brokera rozhodli správně a posunou ho o krok dopředu.

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

6 komentářů k “Novinka: Konec brokera OptionTime”

  1. Tak to mám asi smůlu, v pondělí jsem posílal peníze bankovním převodem metodou Fast bank transfer a na obchodním účtu Optiontime ještě nejsou =( na mojem účtě už taky ne,takže mi zůstali někde trčet…psal jsem na podporu a zatím bez odezvy,tak doufám,že se s mým vkladem ještě potkám

    1. Musíš jim zaslat všechny dokumenty, které žádají při registraci, až po té ti budou peníze připsány a můžeš žádat o výběr.

  2. Doporučuji okamžitě napsat na support, jelikož broker nic nikomu sám posilat nebude. Takže okamžitě požádat o výběr, jinak váš vklad propadne.

    Btw. Ještě doplním, že končí i 24winner, takže tam taky okamžitě všechno vybrat.

    1. Ještě doplním, že na peníze budete čekat minimálně 14 dnu, jelikož teď budou všuchni ty peníze vybírat

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.