Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Novinka: Broker eXbino snižuje vklady na 250 Kč!

exbino platforma

Náhled obchodní platformy brokera exbino

Dobrou zprávu mi oznámil můj manažer u brokera binárních opcí eXbino. Doposud byl minimální vklad na účet u brokera eXbino 4 000 Kč (200 USD), ale firma se rozhodla ho snížit na 10 USD. Takže tipuji, že pro české obchodníky bude minimální vklad nastavený na 250 Kč.

Tuto informaci mi manažer sdělil sice už před 2 týdny, ale ke změně ještě stále nedošlo. Včera jsem to chtěl vyzkoušet a na svůj účet přidat již avizované minimum 250 Kč, ale změna ještě neproběhla a já tedy nepochodil. Myslím si, že do konce listopadu by už mělo být změněno. Pokud si vedení brokera ještě vše nerozmyslí.

Akltualizováno Březen 2018: Poslední výplata peněz, o kterou jsme zažádali, nám nepřišla! Z firmy nikdo nereaguje a proto už nedoporučujeme u firmy zakládat účty a obchodovat. V posledních dnech jsme také zaznamenali stížnosti od obchodníků ze sousedního Polska.

Proč eXbino snížilo minimální vklady

Ptal jsem se také proč se k této změně uchýlili. Podle toho, co jsem pochopil, se tak snaží do jisté míry následovat brokera IQ Option. Určitě všichni víte, že broker IQ Option patří v této chvíli asi k těm nejrychleji rostoucím brokerům. Může za to určitě jak jejich nabídka demo účtu zdarma, tak i nízký minimální vklad.

Minimální vklad k brokerovi IQ Option je totiž pouhých $10. Stejně jako ho plánuje nastavit eXbino. Co myslíte, povede se tomuto brokerovi získat si tak větší počet obchodníků? Dejte mi vědět v komentářích.

Broker Info Hlavní výhoda Demo V českém jazyce Založit účet
*V případě úspěšného obchodu
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál je ohrožen.

Další informace o eXbino:

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

6 komentářů k “Novinka: Broker eXbino snižuje vklady na 250 Kč!”

  1. Dobry den! Neni to pravda. Zaslal na ucet EXBINO 250 Kc coby overit platformu. Ale po zadani loginu a heslu platformu neni mozne otevrit, to znamena obchodovat neni mozne. Po zaslani dopisu na firmu a otazky – proc? mel odpoved, co minimalny vklad 250 EUR, USD atp. Tak co je pravda? Dekuji, Viktor Sposobnyj, email:vlad.s2@email.cz ( a to i muj login na uctu), tel.+420 739074320

   1. Ahoj,

    pokud chceš provést minimální vklad 250 Kč, musíš mít účet nastavený v Kč. Je možné, že sis toho nevšiml a při registraci jako svoji měnu uvedl USD, nebo EUR. V tom případě je to 10 € nebo $ 10.

    Dej vědět, zda se to povedlo.
    ŠP

    1. Mam ucet nastaveny v Kc. Pokud zadam login a heslo, tak vidim svuj zustatok na uctu 250 Kc. ale platfomy na obchodovani neni. Na dotaz v catu proc to neni? mam odpoved co minimalma castka na uctu musi byt 250 EUR, USD atp. A vubec neni jednoduche dostat dalsi informace. Zaslal doklady pro verifikace uctu – zadne odezvy. Nekolik krat urhoval – nic to ne zmenilo. I kdyz chtel te penizy vratit. neni to mozne. Pise co moc mala castka.Tak ne vim co dal. Mozna mate jeste nejaky napad. Dekuji, Viktor Sposobnyj (login:vlad.s2@email.cz)

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.