Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Novinka: Další podvod jménem INYHO

inyho-strankaINYHO je dalším podvodem z dílny známých podvodníků, autorů projektů nezadlužujte se. Vím to, protože propagační emaily těchto dvou společností chodí nejen ze stejných serverů, ale dokonce i ze stejné adresy. Dokonce mají i podobné rysy. Pojďme si říct o co se jedná.

Co je INYHO

Inyho je projekt, který by údajně měl zajistit výdělek bez rizika – ale aby toho nebylo málo, tak vaše vydělané peníze pujdou na charitu! Výňatek z jejich stránek (samozřejmě úplně smyšlený):

Každý člověk by si jistě rád ke svému platu něco přivydělal, jenže kde vzít čas na nějakou brigádu po namáhavé osmihodinové směně v práci? Z tohoto důvodu vznikl ve Švýcarsku, jakožto první zemi, projekt INYHO a to již v roce 1997.

Zkratka INYHO představuje anglická slůvka In Your Home, tedy “Z domova.” Tito lidé vám nabízejí výdělek z domova s tím, že 10 procent vašich výdělků pujde na charitu podle vašeho uvážení. Na výběr jsou UNICEF, Světluška a další.

No to jsou ale kecy! Tyto praktiky se mi zdají nesmyslné a opravdu nemístné. No ale jak vím, že právě tento projekt není pravdivý? Tato stránka jednoduše nabízí obchodování lidem, kteří o něm nic nevědí a ani neuvádí jeho rizika. Při tom tlačí na psychiku člověka – pomoc lidem v tísni. Ovšem člověk svým obchodováním pomůže možná tak brokerům a kapsám těchto podvodníků, kteří se o prodělané peníze od podvedených lidí s brokery rozdělí.

Osud jejich předchozího podvodu

Předchozí podvod se nazýval Nezadlužujte se. Stránka se snažila podat obchodování s binárními opcemi jako něco naprosto jednoduchého a nesmyslně dotovaného. Jejich nabídka zněla:

  • Investujte k našemu brokerovi a pokud při obchodování přijdete o peníze, fond Evropské unie vám všechny vrátí!

No prostě nesmysl. Níže najdete výnatek z jednoho z jejich propagačních (SPAM) emailů.

Nezadluzujte se podvod

Výňatek z podvodného emailu

No a jak to dopadlo s naší skvělou firmou, která nabízí tento skvělý zisk 20 000 během jednoho měsíce garantovaný Evropskou unií? Stačí si otevřít jejich stránky.

nezadluzujtese

Stránka Nezadlužujte Se je k nenalezení.

Hodnocení
Hodnoceno dne
Broker
INYHO
Hodnocení
11stargraygraygraygray

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

1 Komentář k “Novinka: Další podvod jménem INYHO”

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.