Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Novinka: Broker stockpair nyní nabízí KIKO binární opce

Broker Stockpair nám nyní znovu ukázal, že je to jeden z nejlepších brokerů vůbec a představil nám nový styl opčního obchodování. Je to první broker, u kterého jsem tento typ obchodu zpozoroval. Jedná se o typ obchodování opcí, který je někde mezi touch opcemi a klasickými high low opcemi. Více informací o kiko opcích v našem novějším porovnání typů opcí: KIKO vs. Touch a No Touch opce.

Náhled toho, jak KIKO opce vypadají můžete vidět níže.

KikoOpce

Jak KIKO binární opce opce fungují

Obchodník zvolí buď CALL, nebo PUT, stejně jako u touch opce. Spekulujeme tedy o tom, zda se cena dříve dotkne určité hranice nad, nebo pod aktuální cenou.

Co je tu však nové je fakt, že už nejsme vázáni na čas. To znamená, že kdyby se cena nedotkla ani jedné z úrovní po dobu klidně 10 hodin a stále mezi nimi jen “pendlovala,” pořád bychom měli otevřený obchod.

Ani profit, který za vyhraný obchod stockpair nabízí není vůbec špatný. Je to vždy 82 % a to u všech aktiv.

Obchodujte opce KIKO u brokera stockpair

Broker Hlavní výhoda Minimální vklad Profit V českém jazyce Recenze Založit účet
*V případě úspěšného obchodu
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál je ohrožen.

Co vůbec znamená KIKO?

KIKO je zkratka pro slova Knock in a Knock out.

Knock in a Knock out se nazývají pomyslné linie (cenové hladiny) které jsou pro nás důležité. Knock in je hladina, které když se cena dotkne, je pro nás výherní a knock out je naopak prodělečná.

Oficiální zpráva o zavedení KIKO

KIKO options are a new and simple trading instrument in which the trader predicts which of the upper or lower price targets (barriers) the asset price will hit first. If it first hits the price target that the trader has chosen (Knock-In), the option will expire “In the Money” (ITM) and they will receive a payout. If the asset price first hits the opposite price target, the option will expire “Out of the Money” (OTM) and there will be no payout.

There is NO set expiry time. This means that the trade will continue until the asset hits one of the barriers

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.