Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Novinka: 24winner a rychlost výběrů

Minulý pátek jsem si u brokera 24winner zažádal o výběr prostředků asi v 10 hodin a ve 4 hodiny odpoledne, už jsem je měl u sebe na účtě. To se hodí hlavně teď před vánoci, že? 🙂

Mile mě to překvapilo, protože není výjimkou, že výběr trvá i několik dní. Pokud chcete začít obchodovat binární opce, je dobré koukat i na toto hledisko u brokera. Někdo prostě nerad dlouho čeká 😉

AKTUALIZOVÁNO 2016: Výběry u ostatních brokerů

U ostatních brokerů se už poslední dobou můžeme dočkat stejně kvalitního klientského servisu, do čehož je zahrnuta nejen špičková online chat podpora, tak i bleskové vklady a výběry peněz. Nejlepší servis můžete očekávat od našich doporučených brokerů: topoption, optiontrade (oba v češtině) ale také highlow broker a broker stockpair. (bohužel oba v anglickém jazyce)

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.