Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Novinka: 24winner nyní i v českém jazyce!

24winner logoDnes jsem si byl znovu popovídat s live podporou jednoho z našich oblíbených brokerů binárních opcí 24winner, abych věděl, zda je vše stále v pořádku a ačkoliv je celá stránka stále v anglickém jazyce, uživatelská podpora je nyní plně v češtině.

Povídala si se mnou manažerka “Sofie Habalová” a byla velice přívětivá. Vyžádal jsem si s ní telefonický kontakt, abych věděl, zda nepoužívají překladač a opravdu zavolala mi milá česky mluvící slečna. 🙂

To je o důvod více přejít právě k 24winner a proto ho posouváme na druhé místo v naší tabulce brokerů!

Tento broker bohužel již neexistuje!

Využít můžete služeb brokerů topoption (recenze) a nebo optiontrade. Topoption nabízí naprosto stejnou platformu. Oba jsou také v češtině.

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

2 komentáře k “Novinka: 24winner nyní i v českém jazyce!”

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.