Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Novinka: Američané se konečně dočkají binárních opcí

New York Stock ExchangeVe Spojených státech není obchodování binárních opcí z hlediska legislativy moc oblíbené. Existuje jen hrstka brokerů (asi 3), kteří v USA legálně mohou poskytovat obchodování binárních opcí. Jedna ze společností, které v Americe mohou poskytovat obchodování binárních opcí je NADEX (Northern American Derivatives Exchange) – společnost založená v roce 2004 a již od počátku regulovaná úřadem CFTC. V Evropě je brokerů několik stovek, ať už regulovaných, nebo ne. Rozdíl, že?

NYSE – New York Stock Exchange

V NYSE, což je Americká burza sídlící v New Yorku – ne broker – se rozhodli nechat své obchodníky obchodovat binární opce také. Binární opce, které nabízejí se však jmenují a dokonce i fungují jinak. Je to vcelku složité. Rozhodně složitější než naše binární opce. Čtěte dál.

Hlavní koncept a definice ByRDSM opcí

Narozdíl od klasických binárních opcí, kde zisk se odvíjí od investované částky (vždy investovaná částka vynásobená koeficientem profit), je u těchto opcí výdělek vždy stejný a to 100 USD. Záleží tedy na tom, za jakou cenu opci nakoupíme – to se mění.

Expirace těchto opcí se ani zdaleka nepřibližují našim známým. Hodinové expirace byste hledali marně a 60 sekundová expirace je, myslím si, pro NYSE něco jako vtip. ByRD obchody expirují totiž vždy na konci obchodního dne pátku – můžeme si však vybrat expiraci nejen na tento, ale i na další týdny.

Pokud tedy nakoupíme opci za cenu $25 a skončí nám in-the-money, náš čistý zisk se bude rovnat $75. Pravidla pro určování ceny opce se liší a ani mně není úplně přesně jasné, jak se cena vypočítá. Pravděpodobně se bude jednat o podobný koncept Ladder opcí spojených s One touch opcemi.

Dva druhy ByRDSM opcí

ByRD opce se rozdělují na dva druhy. Stejně jako u nám známých binárních opcí můžeme mít buď opce CALL/PUT pro spekulaci o zvýšení/snížení ceny podkladového aktiva, u tohoto amerického druhu obchodování najdeme tzv. Finish High ByRDSM a Finish Low ByRDSM. Rozdíl mezi nimi je stejný jako rozdíl mezi CALL a PUT opcí.

Zdá se vám tento koncept zajímavý?

Koncept podobný ByRD opcím se už kdysi snažila zavést brokerská společnost Anyoption, která je známá pro své exotické binární opce. Tyto opce, které jste u brokera Anyoption mohli několik let obchodovat se nazývaly 0-100 options. Už jméno naznačuje, že výsledek obchodu bude vždy $0 zisk, nebo $100 zisk. Tyto opce však byly (nevím proč) vyřazeny. Momentálně u nich z řad exotických opcí můžeme obchodovat tzv. bubble opce, dynamic opce a Option+.

Broker Hlavní výhoda Minimální vklad Profit V českém jazyce Recenze Založit účet
*V případě úspěšného obchodu
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál je ohrožen.

Další materiály ohledně ByRD opcí

Další informace naleznete v angličtině na oficiálních stárnkách NYSE.

Koncept opcí ByRD: https://www.nyse.com/publicdocs/nyse/products/options/ByRDs_KeyConcepts.pdf
Finish High ByRD opce: https://www.nyse.com/publicdocs/nyse/products/options/ByRDs_FinishHigh.pdf

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

2 komentáře k “Novinka: Američané se konečně dočkají binárních opcí”

  1. ByRD opravdu nemá s binárními opcemi, které nabízejí Anyoption nbo TopOption nic společného. Jde o skutečné derivát, obchodovaný na burze, nejde o krátkodobé sázky, které se nikde neobchodují a jste vydáni na milost a nemilost vypisovateli a víře, že skutečně poctivě vypořádá.
    Jinými slovy USA je opět dál než zbytek světa v ochraně investorů …

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.